Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket izgat a findom fizetésü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket izgat a findom fizetésük hàny szàzalékàt adnàk oda adóként dominàjuknak ?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy létezik teljes bankszàmla kontroll is... :) (Férfi vagyok.)

2022. jan. 21. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
#6: Na nekem pontosan egy ilyen férfi kell. Ha jól viselkedsz, talán kinyalhatod a puncim cserébe
2022. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Istvan485 ***** válasza:
72%
Sajnos sok holgy el ebbol!!!
2022. jan. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen a 100%-át. Ő meg visszaad némi zsebpénzt belőle. Attól függően hogy hogyan viselkedek. Ez az igazi findom szerintem.


Az hogy mondjuk adok neki párszázezer Ft-ot, amit tudok nélkülözni, de őneki meg a havi többmillió bevétele mellett nem olyan nagy pénz, az számomra értelmezhetetlen. Meg ez miben lenne más, mintha egy nagyon drága dominához járna valaki.


Ha a teljes fizetésedet odaadod, az már egyfajta kontroll. Főleg, ha a megtakarításaid le vannak kötve, vagy esetleg ahhoz is hozzáfér. Én kipróbáltam már ezt, igaz hogy a barátnőmmel. Kb 1 év után meguntuk, természetesen a pénz nagyrészét visszakaptam. Jó azért költött belőle, direkt minél feltűnőbben, néha vett egy irreálisan drága táskát vagy ilyesmit, direkt hogy engem szivasson, de ez benne van a dologban. Meg voltak a határaink, és ha a végén úgy kértem volna, eladja ezeket a drága holmikat, valószínűleg a pénz nagyrésze visszajön, de nem kértem tőle. Mivel bár a végére unalmassá vált, azért az elején nagyon izgalmas volt ez a fajta totális kontroll. Amikor havi zsebpénznek párezer Ft-ot kapsz és kínosan ügyelsz rá nehogy felbosszantsd valamivel mert akkor még ezt a kis pénzt is megvonja tőled. Amikor egy-egy dologra ami tényleg kell, úgy kell kuncsorogni. Amikor van egy jól fizető munkád, de hónap végén már nincs pénzed a céges étteremben enni. És inkább nem megyek el a haverokkal egy drágább sörözőbe mert hiába kérnék kölcsön úgyse tudom nekik visszaadni, és közben nézem, ahogy a barátnőm drága cuccokba öltözik és drága étterembe megy a barátnőivel, meghívja őket koktélokra, mindezt persze az én pénzemből. És hasonló érdekességek. A teljes kontrollt és szubmisszivitást át lehet így élni.

Viszont ahogy bejött a covid rögtön értelmetlenné vált az egész, mindketten otthonról dolgoztunk sokáig, sehova nem jártunk, nem vettünk új ruhát mert minek, és nagyjából már csak arról szólt a dolog hogy hónap végén ő rendelt magának kaját én meg főztem magamnak, szóval ez kissé unalmassá vált... így abbahagytuk.

2022. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem volt piggym akkor ő még a tartalékait is nekem akarta adni, de nem tartottam rá méltónak és ráuntam ezért megszakítottuk a kapcsolatot.

De, :

Fizette a bevásárlásaim, ami olyankor 30-40ezer volt alaphangon.

A fodrászom, ami lányoknak megint csak legalább 20.

A műkörmösöm, ami szintén nem kevés.

Nem volt hű de nagy fizetése, de fél milliót költött rám havonta.

2022. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!