Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Sokkal könyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Sokkal könyebb csajozni, hogyha az embernek a legújabb iPhoneja van, drága autója, Rolex karórája és Armani, vagy hasonló presztízs márkák ruháit hordja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 13:55
A kérdező szavazást indított:
Sokkal könyebb
Kicsit könyebb
Ugyanolyan mintha nem lenne
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha valaki nagyon balfasz, akkor szerintem nem sokat javít a helyzeten, valamint attól is függ, hogy ezt mennyire mutogatja az adott személy a külvilág felé, pl ha Instan nyomatja ezt valaki orrba-szájba, akkor nagyobb eséllyel figyelnek fel rá.

Én pl márkás ruhákba járok (nem emiatt), iPhoneom van, igaz nem Rolexel, de elég jó órával is rendelkezem, kocsik nem igazán érdekelnek, ezért egy jó középkategóriás van, de nincs jó dumám, kinézetre átlagos vagyok, magasságom is csak 170 cm, így nem igazán vagyok sikeres a nőknél.

2022. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát mindenképp jobb, minthogy itt sirankozol

.

2022. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én sem vagyok egy utolsó elhanyagolható pasi, de ha nem jössz be a csajnak lehet bármid nem kellesz! Sajnos ezt tapasztalom.
2022. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zol56 ***** válasza:
Rolex, Armani, luxusautó. Aki ezekkel nem rendelkezik annak is könnyű ismerkedni. Akikről beszélsz valószínűleg más helyekre és más társaságokba járnak, mint az "egyszerű pénzű" emberek. Pl én. :-) DE!!! mégse okozot gondot soha az ismerkedés. Mindegy hol voltam. Inkabb a kisugárzas és fellépés dominál. Persze ha simán csak dugni akarsz jóval könnyebb ha rendelkezel ezekkel, de az is csak úgy, hogy az erre hajtó lányok között ismerkedsz. Szerencsére rengeteg olyan lámy is van akinek nem ez a szempont.
2022. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Javít az esélyeken azért. Amikor márkás 200 ezres öltöny volt rajtam leszólított egy csaj. Egyébként meg levegőnek néznek.

Egy haverom meg izmos, jóképű, minden megvan ami kell, mellette jól keres, jó a dumája. Egyszer egy hirtelen ötlettől vezérelve lementünk egy szórakozóhelyre páran. Ilyen olcsó túranadrágban meg egy 2000 Ft-os polóban volt. Meg egy szakadt cipőben. Bepróbálkozott két ilyen 6/10-es csajnál és kb elküldték a búsba..

Pár hónappal később egy céges rendezvényen, amikor teljes puccban volt, márkás ing, zakó, már a csajok nyomultak rá.

2022. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig olcsó autóim voltak, és luxus tárgyaim sem voltak. Mégis ritkán volt olyan, hogy nem volt kivel szexelni.

Igaz, valamilyen motorom mindig volt mellette, és nem élek rosszul. De gazdag sosem voltam.

2022. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kövezzetek meg, de nekem az IWC Schaffhausen órámmal és a Porsche 911 Carrera autómmal együtt sincsenek sikereim a nőknél. Szeretem a szépet, a jót, a vintage-t, de a személyiségem olyan, hogy nem tudom előadni a sugardaddyt.
2022. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!