Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20/l Vonzódok az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/l Vonzódok az idősebb férfiakhoz,, presztízshez, de nem a pénzhez, ez így nagyon nem jó együtt vagy megoldható?

Figyelt kérdés
Sokáig abban a hitben éltem, hogy valamilyen apakomplexus féle dolgot hordozok magammal, de nem igazán illet rám az ami egy átlag apakomplexusos emberre. Jobban vonzódok az idősebb 40+ korosztályhoz, de nem az apásabb férfiakról beszélek. Hihetetlenül vonzanak azok a tipikus komoly öltönyös férfiak akiknek van hatalmuk és presztízsük. Ezt tartom szexuálisan és érzelmileg is vonzónak, nem pedig a korosztályomat és az állandó lehetetlenkedést/ bulizást/ döntésképtelenséget. Amit amúgy megértenék ha a vágyaim közt egy férfi pénze is ott lenne, de az meg nagyon nem érdekel, persze tök jó ha van, nem arról van szó, de nem igénylek luxusellátást. Nekem jó a meki is, de a legjobb, ha valaki időt szán rá és pl főzne nekem egy randin, vagy én neki. Nekem az ilyen személyes kis dolgok>drága dolgok. Szóval egyáltalán nem illik ez a kettő össze ugye? Van aki még rajtam kívül így van ezzel? Nem akarom, hogy eltartott nő legyek, céljaim vannak, de aki olyan amilyen férfit az előbb leírtam, ő meg mindenféleképp csak dísznőt akarna? Nem tudom mi legyel, HELP😅😭

2020. szept. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem szégyen gold diggernek lenni. Kaptál már sok privit a potenciális Sugar Daddyktől az indirekt felhívásodra?
2020. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem jársz jó fele. A ilyen 40 körüli független pasasok többsége elvált, legyártott 1-2 gyereked, már csak könnyed kapcsolatban akar el lenni csajokkal pár hónapot, vagy akár több évet, közben is megengedi magának a szexuális szabadságot.

Oké hogy ha valamire vitte, akkor amíg vele vagy kapsz használatra jó lízingelt autót, költhetsz magadra, drága helyekre utaztok, de amikor szétmentek akkor csak egy-két bőrönd divatos holmid marad a vele töltött évekből, amik nem sokára divatja múlttá is válnak.

Míg a férjhez menő barátnőidnek lesz szép család mellett lesz vagyona is, mert férjével fele-fele tulajdonosa lesz a hosszútávú kölcsönre vásárolt ingatlannak. Ami jó befektetés is, mert áruk folyamatosan növekszik.

2020. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira jó, hogy vagy nem olvastátok el amit írtam, vagy a szövegértés nem megy. Eltartott nem akarok lenni, mert egy olyan úton járok ami a karriercéljaimhoz fog vezetni egyszer, amik vannak! Nem adnám fel a céljaimat egy férfi miatt. Nem nincs szükségem arra, hogy eltartsanak, hanem NEM AKAROM!
2020. szept. 12. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező! Ebben semmi extra nincs. A nők nagyrészét kortól függetlenül vonzzák a 40-es de sármos, elegáns, független, magabiztos férfiak. Csak sokan úgy vannak vele, hogy nem elég jók hozzá, és elérhetetlen kategória, így nem is foglalkoznak az ilyen kósza gondolatokkal, vágyakkal.
2020. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. A legtöbb nő vagy a pénzhez, vagy a hatalomhoz/befolyáshoz vonzódik.

A magánéletben inkább a pénz, a munkahelyen a befolyás dominál. Egyszóval az érdekek. Csak egy vagy a sok közül, nincs ebben semmi különleges, főleg nem manapság.

2020. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Találkozzunk és derítsük ki, megoldható-e? 😉

50Ffi

2020. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad egy 40-es pasassal és meglátod, hogy működik-e.
2020. szept. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!