Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor lesz valakinek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor lesz valakinek jó fiatalkora ha kiéli magát, sokat ismerkedik, meg sokat bulizik?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem volt sok partnere, meg nem ismerkedett sokat, az később bánni fogja? Fiatal kornak erről kéne szólnia?

Mi van abban az esetben ha valakinek ezek azért maradtak ki mert béna az ismerkedében?


2022. jan. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfuggo. Nem mindenkinek van igénye arra hogy bulizzon és mindenkivel lefekudjon. Mindenki más. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknal.
2022. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor lesz valakinek jó fiatalkora ha kiéli magát, sokat ismerkedik, meg sokat bulizik?"

valakinek igen, valakinek nem

kell egyfajta érettség, hogy felismerd, neked vajon tényleg alaptermészetből fakadóan nincs igényed a felsorolt dolgokra, vagy csak savanyú a szőlő (mert mondjuk tele vagy gátlásokkal, nem tudsz ellazulni, nem tudsz ismerkedni, és különben is mit gondolnának anyuciék az ő szemük fényéről)

esetemben ez utóbbi volt a helyzet, így 25-28 éves korom között pótoltam be.

2022. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem akkor nem volt igényem erre ,sőt lenéztem a bulizókat. Ma már életem egyik legnagyobb hibájának tartom, és ha visszamennék, buliznék. 31f
2022. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ te hogy eléd ezt meg. Nekem sose volt igenyem ilyen kapcsolatokra vagy épp egyejszakásra. Bulizni attól még szerettem/szeretek, de nem ez miatt nem ez motival.
2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20 előtt igen. 20-21 után már karrierrel foglalkozik. Bulizik is, de már nem dugni akar. Változó, én sokat megéltem, és örülök, hogy 20 előtt végigbuliztam Európát, Németekhez, hollandokhoz sokat jártunk bulizni 17-18 évesen.
2022. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Péntek délután kisbuszba be, szombat este Hollandia hatalmas 10000 fős partyk, vasárnap alvás meg hazavezetés, hétfő reggel meg suli.
2022. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Okés, akkor ülj szépen le, csukd be a szemed és képzeletben repülj vissza tinikorodba. Mit csinálnál másképpen? Most gyere vissza jelenbe és csináld azt amit akkor nem tettél, ha már fizikai időgéped gondolom nincs a spájzban.

Ismered a mondást: aki mindig a múltba néz az s.ggel megy a jövőbe. A jelennel és a jövővel foglalkozz!

2022. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mint írták, attól függ, hogy milyen az ember személyisége. De ha már felmerül a kérdés, és hiányérzet is van, akkor meg is van a válasz.
2022. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz jó fiatalkorod, ha lesz mit mesélned az gyerekeidnek, unokáidnak büszkén. De ez nem a négy fal között lévő, félig meddig szociálisan szorongó vagy antiszoc emberek tudják felmutatnim


A buli mindenkinek más. De társaságba kell járni. Szexelni meg alap, hogy kell. Felességel/férjel az oldalunkon már nem tudjuk ki élni magunkat

2022. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesz jó fiatalkorod ha azt csinálod amit szeretnél
2022. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!