Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány miért ismerkedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért ismerkedik egyszerre több fiúval?

Figyelt kérdés

Nekem ez azért fura mert miért kell ennyire görcsösen barátot keresni, miért nincs meg jól egyedül!?

Meg nem tudok megbízni egy ilyen lányba, szerintem az a korrekt ha egyszerre egy valaivel ismerkedik az ember ha pedig valamiért nem ő kell akkor meg meg mondani és csak utána a következő. De az hogy ismerkedik 5 fiúval mindegyikkel elhiteti hogy akar valamit majd összejön az egyikkel majd a többi 4 et meg szó nélkül otthagyja az szerintem bunkóság.


Velem az volt hogy egy másik fiúval is ismerkedett mellettem pedig neki volt barátnője de szétszedte őket és összejött vele. Majd pár hónappal később visszament a korábbi barátnőjéhez a fiú. Utána már én is jó lettem volna a lánynak... Undorító meg az is hogy szétszed valakiket.


2021. szept. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Egy igazi kis ribizli.
2021. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nincs gond amíg csak szimplán beszélget, ismerkedik. De állításod szerint ez a lány hiteget, hazudik, ez valóban nem korrekt. De nem kell az álszent duma, a férfiak se feltétlen egy nőnél próbálkoznak. Sőt igencsak általános jelenség hogy ráírnak mindenkire aki nő nemű, csak legyen már valaki. Párkapcsolat szétzúzása valóban gyökérség, nemtől függetlenül.
2021. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy több emberrel is ismerkedik egyszerre, hisz nem tudhatja nem e marad le élete szerelméről miközben olyannal ismerkedik aki nem is neki való...

"Sok békát kell megcsókolni amire valamelyikről kiderül, hogy királyfi!" ;)

2021. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb., hogy összeugrassza az embereket.
2021. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!