Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány úgy ismerkedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány úgy ismerkedik hogy ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis azt hiszik hogy komoly lesz belőle?

Csak amiatt mert csomó lányt ismerek akik olyan fiúkkal jönnek össze akiknek csak a testük kell, de a lány teljesen elhiszi hogy ő az igazi. Tényleg ennyire naiv és rossz emberismerő sok lány?


2021. nov. 3. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem a lányok emberismerete a sérült. Persze, vannak naiv lányok, akik nem látnak a rózsaszín ködtől.

A probléma az, hogy a pasik bármit lehazudnak az égről egy kis dugásért.

Tisztelet a kivételnek!

2021. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Igen sok naiv lány van aki minden hazugságot elhisz a pasinak, de ez nem a nők hibája, hanem azoké a fiúké akik becsapják a lányokat és kihasználják.

Amúgy meg senki sem úgy ismerkedik hogy majd biztos ő lesz az igazi, ismerkedik, akár több emberrel és lesz ami lesz. Lehet életre szóló kapcsolat lesz belőle de az is lehet hogy csak párszor találkoznak és ennyi.

2021. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Úgy ismerkedek, hogy vonzó, szimpatikus a férfi, és majd meglátjuk, mi lesz belőle. A hosszú távú kapcsolatot preferálom, de ez nem mindig sikerül. És van ám nők között is, aki csak lazább kapcsolatra vágyik, kötetlen szexre. És te honnan tudod kívülről, hogy milyen a kapcsolat? Attól, hogy valakinek jó a teste, lehet jó ember is. Én se lennék olyannal, aki nem jön be, szerintem te se.
2021. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Sok aiv nő is van, viszont legtöbbször a férfiak hibája ez, nem kéne össze vissza hazudozni meg megjátszani magukat, mert nem korrekt. De hát amilyen szellemi azinten vannak, gondolom a dugás mozgatja az életüket, amiért bármilyen szintre lesüllyednének
2021. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

1# "a pasik bármit lehazudnak az égről egy kis dugásért"


Lol, dehát a lányok meg elhiszik.


"Nem a lányok emberismerete a sérült" Akkor problem solved. Vagy mégsem...?

2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
A fiúk és lányok ugyanúgy felelosek. A világ nem fog gyorsan változni, a lányoknak felelősséget kell vállalni a döntéseikért és megtanulni jól kiismerni a férfiakat. Én lány ismerőseimet végig néztem, h egy egyértelműen gyökér sráccal jönnek össze, akik leszarják őket, szexet akarnak csak, és ezt mondtam is nekik. De ahogy sok incelnél egy szexi női test elég, sok lánynál ugyanígy van, hogy a férfi helyes, izmos, népszerű, akkor nekik ellenállhatatlan.
2021. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Ó hányszor látni ezt ...sok sok sok nőnél...


Gábor..ő életem szerelme az igazi az egyetlen a mindenem....3 évvel később....életem szerelme elhagyott..


1 hónappal később Géza...ő életem szerelme az igazi az egyetlen a mindenem....2 évvel később...életem szerelme elhagyott


3 héttel később..Viktor! ő életem szerelme az igazi az egyetlen a mindenem a gyönyörűségem a másik felem! 8 hónappal később viktor szerelmem elhagyott

2021. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6:


"Én lány ismerőseimet végig néztem, h egy egyértelműen gyökér sráccal jönnek össze, akik leszarják őket, szexet akarnak csak, és ezt mondtam is nekik."


Mondtad nekik. Igen. És? Volt folytatás? vagy beigazolódott, amit mondtál?


"megtanulni jól kiismerni a férfiakat"


A nők soha nem fognak összejönni egy kiismert férfival. Akit már kiismertek, az nem vonzó a számukra. Inkább azt akartad mondani, hogy helyesen megítélni a szándékait? De akkor hol marad a sodródás? Ha pedig nincs sodródás, akkor nin meg AZ A TŰZ. Áh, paradoxon az egész...

2021. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7# Mindig az AKTUÁLIS élete szerelme az Igazi. Az emlékezet néhány hónapig tart. Utána megint Óceánia...
2021. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!