Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

A párommal többször is próbáltuk, de minden alkalommal nagyon fájt, meg kellett állnunk. Volt olyan is, hogy véreztem, és azt hittem, végre sikerült, de később ugyan olyan pokolian fájt. Azon gondolkozom, hogy veszek valami kisebb méretű vibrátort és kikapcsolt állapotban megpróbálom azzal magamnak habár eléggé kiábrándítóan hangzik.

Van, aki ezzel hasonlóan volt/van? Esetleg volt amitól jobb lett vagy könnyebb volt?

Van akinek hasonlóan pokolian fájt?



2022. jan. 17. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Nekem nem is fájt, simán ment.
Kicsit fájt, de nem volt vészes, utána élveztem.
Nagyon fájt, de sikerült elsőre, utána rendben volt.
Nagyon fájt, többszöri próbálkozásra sikerült csak.
Nagyon fájt, végül magamnak oldottam meg valahogy.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Be vagy egyébként nedvesedve ilyenkor? Mert az fontos lenne (ez síkosítóval orvosolható, ha a szexuális izgalomtól önmagában nem leszel nedves). Az ujjaiddal próbálkoztál már? Az milyen volt?

Azt javaslom, hogy olvass utána, hogy mi az a vaginizmus, mert az is lehet, hogy neked az van. De az is lehet, hogy csak annyira rá vagy görcsölve, hogy ebben a stresszes állapotban egyszerűen felizgulni sem tudsz.

Egyébként szerintem egyáltalán nem kiábrándító , ha először te térképezed fel magad odalent.

2022. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé nedves vagy? Lehet az a baj, hogy nem vagy "felkészülve" eléggé és így jóval kényelmetlenebb. Nem tudom eddig hogyan próbáltátok, de előtte nyaljon ki és/vagy ujjazzon meg a barátod, azzal ellazulsz és az utóbbival kicsit hozzászoksz ahhoz, hogy bent van valami. (Egyébként ne érezd kiábrándítónak vagy kínosnak a vibrátor használatát, fontos, hogy megismerd magadat.)


Fontos, hogy ne görcsölj és ne izgulj, mert tényleg nincs miért. Nekem is fájt egy kicsit, amikor először történt, de közben a barátom folyamatosan csókolt, amivel elterelte a figyelmemet és mire észbe kaptam, már teljesen bent volt. Légy türelemmel és tényleg ne feszülj be.


Ha tényleg mindent kipróbáltatok és egyszerűen nem megy, akkor lehet, hogy vaginizmus van a háttérben.

2022. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fájt az első és nagyon véreztem utána 1 napig.


Mikor átszakadt maga a szűzhártyám egy éles fájdalmat éreztem, és ott vége is lett az aktusnak. Utána még a következő 5 alkalomnál eléggé fájt, nyílván fokozatosan javult, de utána lévő 3 alkalom még szenvedés volt az eleje.

2022. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok úgy, hogy 1 óra intim masszázs és orál legyen előtte. Ha nem vagy nedves ezek után, akkor használjatok vízbázisú síkosítót.

Legjobb pozíció az lenne, amikor te vagy felül (lovagló), mert így irányíthatod, hogy milyen gyorsan történjen, a fájdalmat tudjad kezelni.

2022. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, ujjal nem volt probléma, kicsit kellemetlen érzés volt, de alig éreztem valamit, azzal nem volt probléma, ezért kizártuk a vaginizmus lehetőségét.

Az előjátékkal és a nedvesedéssel nem volt probléma, de egy ponton túl annyira fájt, hogy nem bírtam tovább egyik alkalommal sem.

Lehet, hogy 3-assal "egy cipőben járok", minden esetre megnyugtat, hogy van más is, aki hasonlóan van ezzel, és reménykedek benne, hogy csak idő kérdése, hogy ne fájjon.

2022. jan. 17. 18:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Privátban kaptam arra vonatkozó kérdést, hogy milyen idősek vagyunk, és mennyire vagyunk tapasztaltak/tapasztalatlanok. Tudom, hogy egyből mindenki arra gondol, hogy biztos fiatalok meg tapasztalatlanok, de igazság szerint 20-on évesek vagyunk, a páromnak már van ilyen téren tapasztalata, és egyéb téren nekem is, csak a hüvelyem extra érzékeny volt mindig is, tampont sem tudok használni. Ezért is féltem ettől sokáig, hogy nagyon fog fájni, és sajnos úgy tűnik, beigazolódott a félelmem.
2022. jan. 18. 00:44
 7/7 anonim válasza:

Mikor én elvesztettem a szüzességem arra emlékszem hogy az akkori barátomnak elég nagy mérete volt. Ő volt felül és apránként haladott beljebb. Nekem egy picit feszített, de ő neki sikerült megnyugtatnis hogy mindjárt jobb lesz. Közben csókoloztunk de én könnyeztem. Aztán pár másodperc múlva már élveztem a dolgot és nem fájt. Vérzeni nem véreztem,legalább is nem vettem észre. Az utána való alkalmak nekem nem fájtak, de ez személy függő.

Remélem sikerülni fog nektek, kitartást!!

18L

2022. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!