Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van más emberről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van más emberről fantáziálni szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom, hogy rengeteg ember gondol néha másra, mikor szexel. Én ezt soha nem értettem, hisz ha valakit nem kívánok, akkor nem szexelek vele, ha meg kívánom, akkor nem másokra gondolok közben, őt akarom. Volt már több éves kapcsolatom és szexkapcsolatom is, de sosem fordult meg egyszer se a fejemben más, pedig volt, amikor a szex már nem volt olyan kielégítő. Nem is tudok másra gondolni, hisz tudom, hogy mással vagyok éppen:D nyilván tudom, hogy nem a másik személy van bennem. Meg nagyon tiszteletlen dolognak is tartom. Nem tennék ilyet senkivel, inkább lehárom a dolgot, ha már másokra kell gondolnom...Ha már nem nyújtja azt a szex, amire vágyik az ember, egyszerűen mással kell csinálni és kész.

Elmondanátok ti miért fantáziáltok másokról? Hátha sikerül megértenem.


2022. jan. 13. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolom van telefonod, tévéd, autód. De ettől még megnezed a kirakatot, hirdetest es elkepzeled, hogy milyenek lehetnek. Na ilyen a szex is. Es jöhetsz itt a maszlaggal, hogy csak a parodra gondolsz közben, meg ott kell hagyni, ha nem eleg izgató.
2022. jan. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

“Én ezt soha nem értettem, hisz ha valakit nem kívánok, akkor nem szexelek vele, ha meg kívánom, akkor nem másokra gondolok közben, őt akarom.”


Nem azzal van a baj, hogy izgat-e a másik, vagy sem. Legalábbis a női szempont inkább pszichés alapú. Nem egy “jobb” személyt képzelsz oda sok esetben, hanem olyat, akiről még nem váltál érzelmileg. Sokszor volt barátot/barátnőt mondjuk. Ennél már csak az az egyértelműbb, amikor a hasonmását viszed haza.

2022. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is szoktam fantáziálni szex közben. De ez nem úgy működik, hogy valaki mást képzelek oda. Persze szerepelhet más is a fantáziában, de nem a párom helyére képzelve. Pl inkább szituációt, valamit, ami nagyon izgat, de megélni nem lehet. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ezt inkább úgy írnám le, hogy olyan ez, mint a hármasozás. Van, akinek izgató, és feldobják vele a kapcsolatukat, más meg el sem tudja képzelni. Nem vagyunk egyformák, és ez jól is van így.
2022. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 sandrisbp ***** válasza:
91%
Ha egy házasságban kicsit megkopott idővel az elején még meglévő szexuális varázs, de van szeretet, a fantázia, az, hogy adott esetben nem a partnerre gondolsz szex közben, igenis segíthet abban, hogy a partnerednek, akit egyébként szeretsz, örömet tudj okozni. Értem, szerinted ilyenkor tisztességesebb lenne inkább beszüntetni a szexet és lelépni, keresne egy új partnert. Szerinted ennek örülnének az elhagyott ötvenes nők és férfiak????
2022. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!