Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van más emberről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van más emberről fantáziálni szex közben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom, hogy rengeteg ember gondol néha másra, mikor szexel. Én ezt soha nem értettem, hisz ha valakit nem kívánok, akkor nem szexelek vele, ha meg kívánom, akkor nem másokra gondolok közben, őt akarom. Volt már több éves kapcsolatom és szexkapcsolatom is, de sosem fordult meg egyszer se a fejemben más, pedig volt, amikor a szex már nem volt olyan kielégítő. Nem is tudok másra gondolni, hisz tudom, hogy mással vagyok éppen:D nyilván tudom, hogy nem a másik személy van bennem. Meg nagyon tiszteletlen dolognak is tartom. Nem tennék ilyet senkivel, inkább lehárom a dolgot, ha már másokra kell gondolnom...Ha már nem nyújtja azt a szex, amire vágyik az ember, egyszerűen mással kell csinálni és kész.

Elmondanátok ti miért fantáziáltok másokról? Hátha sikerül megértenem.


2022. jan. 13. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Vannak serult kielegithetetlen emberek, akik csak a legextremebb fantaziakra es gondolatokra tudnak elelvezni
2022. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ugyanazért, amiért maszti közben jólesik másra gondolni: vagy valamiért nem igazán kielégítő a pároddal, vagy csak kell a frissítő változatosság.

egyrészt nem mindenki monogám fajta (még ha monogám kapcsolat mellett is döntöttek), másrészt hosszabb együtt töltött idő után elég nehéz újdonságot jelentő izgalmat találni abban, hogy mindig ugyanazzal az emberrel szexelsz.

de egyébként szerintem is méltatlan a másikra nézve, ha szexelsz vele, de közben mást képzelsz oda. én sem csinálok ilyet. akkor inkább magamhoz nyúlok. (bár nem vagyok benne biztos, hogy azt sokkal szívesebben vennéd, ha azt mondanám, hogy szex helyett most jobban esik másról fantáziálva masztizni)

2022. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az első barátom nagyon gyorstüzelő volt, konkrétan fél perc után már erőlködnie kellett, nehogy elélvezzen, így a csúcsa 7 perc volt. Másfél év után is. Azt mondta, hogy "élvezz el minél hamarabb". Így nekem muszáj volt, mert már nagyon untam egy idő után, hogy csak oráltól megyek el. Így a szexuális fantáziáimra gondoltam (nem konkrét ismerősömre, hanem amikre maszturbálás közben szoktam), meg nagyon odakoncentráltam, így tudtam én is 5 perc alatt elmenni. Hát, nem könnyű leszokni egy ilyenről, de a megfelelő partnerrel, főleg, ha szereted, akkor nincs szükség semmi fantáziára :)
2022. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

szűz exem orálozott, és annyira kitartóan, hogy egy nap már többedszer is, és hogy biztos elmenjek, mert féltem neki csalódást okozni, hát arra gondoltam, hogy gyerekkori szerelmem, a volt általános iskolai osztályfőnökömmel vagyok, és az segített asszem a 2. elélvezésnél, harmadszorra meg már megint ment simán is


f31

2022. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én régebben leginkább attól tudtam felizgulni, ha egy gyerekkori szexuális élményemre gondoltam szex közben.
2022. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam, de nem is tudnék mást odaképzelni. Még csukott szemmel is, érzem az illatát, érzem, hogy őt érzem, az ő testét, az ő érintését...


Egyszer volt, hogy akaratlanul beugrott más valaki szex közben. El is ment az egésztől a kedvem egy pillanat alatt. Alig tudtam folytatni, hogy ne vegyen a másik semmit észre az egészből.


Szóval igen, én is vagy vele szexelek, vagy inkább nem szexelek.

2022. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
"Ha már nem nyújtja azt a szex, amire vágyik az ember, egyszerűen mással kell csinálni és kész. ... Hátha sikerül megértenem." Azt hiszem neked teljesen felesleges lenne erröl beszélni. Nem vagy nyitott a tiedtöl eltérö véleményeket átgondolni. Max ellenkezési felületet ad neked.
2022. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyi értelme van, hogy, ha olyannal képzeled el a szexet, akivel nagyon akarnád, de valamiért nem kaphatod meg!Egyébként teljesen értelmetlen!

egy leszbikus nő

2022. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Majd ha 25 évig ugyanazzal a nővel,férfival csinálod,megtudod.Jó lenne,ha nem lenne féltékenység, birtoklási vágy,és mindenki szexelhetne mindenkivel mindenhol.Például buszon,étteremben,standon,és ez természetes lenne mindenkinek a világon.
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leginkább önbecsapásból, mert a gyakorlatban azt teszik. Semmi értelme, hasznosabb lenne az embernek önmagával szembenéznie. Félsz saját magadtól?
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!