Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van a maszturbálásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a maszturbálásnak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a pasim nem elégít ki és így legalább örömöt szerzek magamnak.

Jó érzés. Lenyugszom jobban érzem magam.

2022. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Amint jön egy lány, aki kiveri nekem, azonnal befejeztem a maszturbálást!
2022. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ne bolonduljak bele a szexhiányba :(
2022. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

semmi, 3 éve nem csinálom


f31

2022. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, szingli vagyok. Új év ide, új év oda, bizony nem vagyok fából. Egy-egy stresszesebb nap után időnként másra sem vágynék mint egy kellemes masszázsra, és egy érzéki orálra. Ezeket jobb híján szingliként kénytelen vagyok pótolni. És mi mással lehetne levezetni a szexuális energiát mint egy hosszú, lassú masztival... Megnyugtat, kikapcsol, boldoggá tesz, és valósággal kisimulok utána. Amíg nincs párom addig a szexhiányt így enyhítem akár naponta.
2022. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg jó a stressz levezetésére. Meg hát a szexhiányt is valamennyire pótolja. Több helyen is olvastam, hogy a prosztatának is jobb ha ürítve van a váladéka.
2022. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sok értelme van.

Egyrészt egy fiatal, fejlődő emberke így ismerkedik meg a szexualitással, fedezi fel a saját testét, hogy később már rendes párkapcsolatban pontosan tudja mi és hogy jó neki.

Másrészt nagyon sokan vannak, akiknek nem jut szex. Nekik az az értelme, hogy néhanapján, vagy napjában többször legalább maguknak tudnak örömöt szerezni ilyen téren.

Levezeti a feszültséget, felesleges enerigát, stb, stb.

2022. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jó érzés.
2022. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!