Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal nem jó a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem jó a szex, változtatni sem hajlandó. Érdemes addig várni, amíg nem lesz fixen más pasi?

Figyelt kérdés

Ti csináltatok már ilyet

L



2022. jan. 13. 18:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 és a tobbiek: lassan egy éve kommunikalom felé, hogy nekem nem jó így. Nem tud kielegiteni, sokszori keres után sem csinálja.

Ha próbálok újítani, az nem tetszik neki.

Ez van, feladtam

2022. jan. 13. 19:14
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Én a férjem mellett tartottam egy pasit. Most vele vagyok olyan rossz az ágyban hogy ilyen még nem volt senkivel. Őt is csaltam már meg nem egyszer.

Valameddig még elvagyok vele. Hazudok a szerelemről arról hogy jól érzem magam vele.

Hamarosan számítok vele mert elköltözött máshová csak ő erről még nem is tud. Addig elvagyok vele

2022. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
11 nálunk is ez a helyzet. Semnit nem ér a kommunikáció mert lusta változtatni. Lusta odafigyelni rám. Ráadásul a farka is kicsi. 12.
2022. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

"A barátommal nem jó a szex, változtatni sem hajlandó."


"Szerintem ki kéne nyitni a szádat, és nem csak szopáshoz. Kommunikáció!!!"


Azt feltételezted esetleg, hogy telapatikus úton történt kommunikáció hatására remélt változást, és ezek után szembesült azzal csalódottan, hogy a párja nem hajlandó változtatni?

2022. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Ennyire azért nem kéne kapcsolatfüggőnek lenni.
2022. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#15 Ezek nem kapcsolatfüggők, hanem élősködők.
2022. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én szakítottam a barátnőmmel. Mondjuk nem a szex miatt, mert az jó volt. Egy ideig még együtt laktunk csak külön szobában, anyagi okok miatt. Egyébként jó volt a kapcsolatunk, mert még utána is beszélgettünk. Aztán ő bepasizott és elköltözött, de nem a pasihoz, először csak egy ismerős lányhoz. Ma már házasok a pasival és gyerekük is van.

Nem haraggal váltunk el.


A szex sajnos nem lesz jobb nálatok.

Nálunk a fenti megoldás működött. Később a feleségemnél ez a megoldás nem ment. Igaz, hogy ő pszichésen beteg.

2022. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!