Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Ápolatlan puncival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Ápolatlan puncival találkoztatok már?Milyen volt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ápolatlan volt.
2022. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Találkoztam, s olyan volt amit írtál: ápolatlan (büdös), eléggé vágylohasztó :(
2022. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is találkoztam de......inkább nem, mondok semmit.

És még a pasik nem adnak magukra??

2022. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Nem volt jó. Persze nem biztos h itt mindenki ugyan úgy definiálja az "ápolatlan" fogalmát
2022. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Sok nő rohadtul igénytelen. Szóval találkoztam vele. Büdős, ápolatlan.
2022. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nagyon büdös volt. Még másnap is éreztem az ujjamon a szagot, pedig többször jól megmostam. Valamilyen fertőzése lehetett, mert egyébként ápolt nő.
2022. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja.Egy óra múlva a haverom a pizzériában megkérdezte:Nem tudod minek van ilyen p.naszaga?Ide se jövünk többet!

Én meg sunyítottam,és néztem mint hal a szatyorban.

2022. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6!

Ja, persze ápolt nő.


Egyébként a nők 40-50 %-a odalent nem tudja hogy kell tisztán tartani. Azt mondta nem egy nő hogy a pun.ci 2 hetente tisztítja önmagát, ezért nem tisztítja!!!! Meg sem mossák. Ezért van szükség felnőtt nőknek is intim felvilágosításra! Hogyan tartsd tisztán és rendben a nemiszervedet.

2022. jan. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5!

Az ápolatlan szót szerinted nem mindenki érti hogy mire értendő????

Definiálja szót azt lehet nem tudják mit jelent, de hogy igényes és igénytelen azt mindenki tudja mit jelent. Több nő az igénytelen mint férfi.

Túrós, gombás, büdös, szőrös ilyen nővel ki akar lenni? Ez igénytelen a tiszta és illatos ellentéte. Te melyiket választanád?

2022. jan. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!