Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10szexből nálatok kb. hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10szexből nálatok kb. hányszor van szopás, hányszor nyalás, és milyen gyakran van anál? Ez az arány változott az idő folyamán? Például korábban sokkal több nyalást kapott a lány, de aztán elmaradt vagy hasonlókra gondolok?

Figyelt kérdés
Főleg tartós párkapcsolatban élők érdekelnek. Most szexen azt értem amikor a punciba is behatótok.

2022. jan. 12. 06:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általában így néz ki egy heti átlag:

A páromat kb 5-8 alkalommal kényeztetem orálisan egy héten (ezek csak azok az alkalmak, amikor nincs szex).

Szex kb hetente 5-7x van. Ebből 2-3 alkalommal anál is.

2022. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

az elég emberes adag!! :O hát tuti meg van elégedve a lány :D

ggrat

2022. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nyalas ritkan van, nem igenyli. Szopas kb 2 havonta egyszer de nem szereti csinalni. Dugas az utobbi evben talan 2-3szor volt.

5 eve vagyunk egyutt.

2022. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

nem túl nmagy átvágyú a csaj.. nálam 1x volt ilyen barátnőm.. állandóan ciccegett meg gyázködni kellett hogy legyen szex..milyen az a kapcsi ahol a szerelmedet győzködni kell? hát kamu kapcsi xd ennyi... sajnálom öreg de nem illetek össze..

25/F

2022. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

27 éves lány vagyok.


Nyalás 75%

Szopás 90%

Anál 0%


Magyarázatként annyit, hogy a nyalást én nem igénylem többször. Az anál meg soha fel sem merült, de nem is mennék bele.


Ha belevesszük az eseteket mikor nincs rendes szex, akkor a szopás 100% fölé kerül.


Az arányok nem nagyon változnak. Korábbi pasival volt némi eltérés. Volt aki nem volt olyan lelkes az orál egyik ágáért sem, de azért ott is 50% felett volt mindkettő.


Ha sima hétköznapok vannak, akkor heti 7 az átlag. Nyaraláskor több! :)

2022. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nyalás 3/10

Én szeretném gyakrabban adni, akár minden szex során is, de a feleségem görcsös. Viszont amikor akarata ellenére elkezdem nyalni, attól totál elveszti az eszét.


Szopás 1/10

A feleségem többször is megtenné, ha kérném, de nekem annyira nem hiányzik.


Anál 0/10.

Sose próbáltuk, nem igazán hoz lázba egyikőnket se. Talán majd egyszer...


14 éve vagyunk házasok. 41F

szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

én barátnőm imád magába szívni, úgyhogy minden alkalommal van orál.

utána pedig én kényeztetem. Heti 3 alkalom általában.

24

szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!