Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszás...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszás...?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám magamnak csinálni?

Mennyi ideig tart hogy elélvezel tőle kb.?

Mekkorát lehet így élvezni?

Milyen érzés?

Mi a technikája?


Koszi a valaszokat!


2022. jan. 10. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es: miért kell ehhez feltétlenül domina?
2022. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, nem kell hozzá feltétlenül egy domina, de nagyon sokat segít ha valaki olyantól kérdezed meg aki jártas a dologban, csinálta már többször is, és akár meg is tudná csinálni neked az első alkalommal. Persze meg lehet csinálni otthon egyedül is, de úgy sokkal jobb ha egy profi kezelésbe vesz. De ez csak az én véleményem.
2022. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, igazad van, de jellemzően nem a dominák a profik benne, hanem inkább a masszőrök.
2022. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem a barátnőm néha megujjaz, és masszírozás a prosztatámat, de nálam a fő hatása az, hogy sokkal keményebb a farkam, mint normálisan. De az a különleges érzést csak ettől nem érzek. Gondolom, mindenkinél másmilyen. De jót tudunk dugni utána:)
2022. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

5.

Te is egy húron pendülsz a 2-el.

A kettes utolsó személyeskedő mondatának is sok értelme van?

6. Jól látom? Te nő vagy? Majd pont egy nő mondja meg hogyan is kell egy férfi testen eligazódni…? Ne kacagtass.

Én sem okoskodok egy nőnél.

Ne magadból indulj ki én nem melegezek azért le senkit mert az önkielégítés egy formáját választotta.

Ennyi erővel a farok verés is meleg dolognak számítana mert fhaszt szorongatsz férfi létedre.

De most lehet új ötletet adtam a te fajtádnak a sértegetés terén.

2022. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!