Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszás nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszás nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ki kezdeményezte? Minden ment elsőre? Mennyi ideje éltek szexuális életet amikor ez is megtörténk? Milyen gyakran csináljátok?

/heteró kategóriában van és csak olyanok vélemény érdekel most akiknél volt már ilyen/



#prosztata maszás
2021. ápr. 3. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki felírja ezeket az adatokat? :D:D fogalmam sincs, de volt N
2021. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam saját magamnak, de sehogy se ment be kellemesen az ujjam, sikosítóval sem, és addig sem éreztem semmi különöset, amíg próbálkoztam. Szóval elengedtem a témát. 25f
2021. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: ujjal nekem sem ment. Vegyél egy dildót! Én is vettem (meg plugot h táguljak a dildó előtt). Azóta már sikerült elélveznem is többször úgy h a farkamhoz sem értem.
2021. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ujjammal

25F

2021. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!