Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszás...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszás...?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám magamnak csinálni?

Mennyi ideig tart hogy elélvezel tőle kb.?

Mekkorát lehet így élvezni?

Milyen érzés?

Mi a technikája?


Koszi a valaszokat!


2022. jan. 10. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Videók tömkelege van. Van aki képes csak ettől elélvezni, és van akinek kell azért vernie közben.


Benyúlsz és 2-3 centire található a prosztata. Enyhe nyomást fejtesz ki rá, illetve mozgatod az ujjad ki-be, körözöl stb.


Nagyobb orgazmust érsz el vele.

2022. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy mekkorát lehet élvezni? 7,5-ös erősségűt a Richter-skálán lol

Mennyi ideig tart? Ameddig fel nem izgulsz annyira, hogy el nem élvezel.

Milyen érzés? Mint mikor izgatják a prosztatád.

Hogyan tudod csinálni? Benyúlsz az ánuszodon.

Amúgy meg ezer videó van neten erről.

A helyedben inkább azon törném magam, hogyan tudnám az intelligenciámat egy kicsit felfejleszteni.

2022. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Tiszta, ápolt kéz, nem éles körmök, némi síkosító és a többit megnézed a videókon a neten.
2022. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Tudjátok miért szeretem ezt az oldalt?

Mert itt jön elő az ember igazi énje.

Lásd. 2-es válaszoló, flegma lekezelő.

Arc nélkül az ember gyarlósága inkább megmutatkozik mint élőben szemtől szemben.

Ott jön a színészkedés és vakolat.

A kérdező az utcán tette volna fel a kérdését, akkor nagy eséllyel kultúráltan kapná a válaszokat.

Ez egyszerű pszichológia.

F.

2022. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

4. Tőled normálisabban válaszolt a 2.

Ennek mi az értelme amit te ide büfögtél.

Menj és segíts a kérdezőnek, ha annyira segíteni akarsz !!!

2022. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

#4: Akkora pszichológiai zseni vagy basszameg, hogy mindjárt elájulok. Csak az a bibi, hogy én személyesen se bírom a hülyéket és személyesen is pontosan ugyanezt mondtam volna. Úgy, hogy semmi bajom a prosztata izgatással, sőt szeretem csinálni. Mielőtt még azzal jönnél, hogy biztos meleg dolognak tartom lol

#2 N

2022. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ja és legalább én a kérdésre reagáltam. Te még ehhez is hülye voltál. De köszönjük a doktor úrnak a szakmai véleményt
2022. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

A 4-essel értek egyet.

2-es, te sem válaszoltál a kérdésre. Rád is vonatkozik: "Ennek mi az értelme amit te ide büfögtél."

2022. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne használj olyat ami eltörhet vagy benned maradna! Érdemes venni erre egy erre a célra kitalált eszközt.

Prosztata vibrátornak hívják, szerintem érdemesebb valami vékonyabb fajtát venni

2022. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia, én is új vagyok ebben a dologban, de szerintem mindenképp megéri olyantól kérdezned aki jártas a dologban, mielőtt belevágnál. Ezt gyakori helyett kérdezd meg mondjuk egy igazi dominától. Bemásolok ide neked egy emailt, szerintem sokat segít.


"Szia!


Igen, vállalok azt is de jó lenne tudni hogy mennyire vagy kényelmes ezzel a koncepcióval. Csináltad már, vagy csinálta már valaki neked? Mert ha ez lenne az első alkalmad akkor én is úgy készülök fel rá. Elsőre kellemetlen lehet de ígérem élvezni fogod és lesz egy orbitális orgazmusod a végén. Viszont csak akkor fogom neked bevállalni ha ápoltan jössz hozzám. Ha lehúzom a nadrágodat és látom hogy ápolatlan vagy akkor küldelek is haza. Fürödj meg jó alaposan, és borotválj le minden szőrt a lyukad körül. Persze ha neked az is megfelel hogy gyantával letépkedem, akkor jöhetsz úgy is... ;)


Emellett szeretnél még valamit, vagy ez legyen a fő dolog? Ha ez az első alkalmad akkor azt tudnám ajánlani hogy csak ez legyen és más semmi, mert nem tudom mikor fogsz elélvezni és mitől, szóval kísérleteznünk kell. Van aki tíz perc alatt elélvez, és van akit háromnegyed órán keresztül nyomok mire elkezd csöpögni.


A másik dolog amire ki szerettem volna térni az pedig maga az orgazmusod. Ha a farkadat is izgatom akkor hamarabb el fogsz élvezni, de közel annyira se lesz erőteljes az élvezés mintha csak a prosztatádat venném kezelésbe. Ha az utóbbi érdekel, akkor legalább három napig ne nyúlj magadhoz. Hadd teljen meg, aztán így sokkal érzékenyebb is lesz amikor a fejésre kerül sor. Ha ezt meg tudjuk csinálni, akkor mint írtam orbitális orgazmusod lesz, és úgy fog folyni mintha kiöntöttek volna egy vödör tejet.


Majd írj, és szeretettel várlak.

Pussz"

2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!