Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a fiúk többségéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a fiúk többségének nem volt lehetősége középiskolás korában szexelnie?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 21:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehetősége szerintem mindenkinek volt. Extrém sok. Már 15 évvel ezelőtt is olyanok voltak a közép sulik, ha sexelni akartál és tökös voltál biztos tudtál.

Viszont ha arra gondolsz, hogy sokan beszariak és ezért középiskolában egyáltalán nem sexeltek. Na olyan nagyon sok van.

Én kifejezetten beszari voltam és még így is sexeltem. XD

Ez ilyen nagy számok törvénye. Minden hétvégén buliban voltam és néha felszedett egy csaj.

Nehéz belegondolni, ha nem lettem volna beszari hány csajjal lettem volna.

2022. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
21 soha, soha egy darab lehetőség sem adódott a fiú iskolában a kevés lánnyal. Ez hülyeség. Iskolán kívül, randioldalakon ismerkedés, buszmegállóban leszólítás, ezek maradtak. Jó annak aki gimibe járt, bár kérdés mennyire nőtt ki a "faszotok" 20 lány osztálytársnő mellett.
2022. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy attól is függ, hogy hol lakik valaki. Kisvárosban sokkal rosszabb a szociális élet is, nincs sok szórakozási lehetőség stb, így ha sulin belül nem alakulnak úgy a dolgok, sulin kívül nem is nagyon tud hol ismerkedni. Nagyvárosban eleve kicsit nyitottabbak ilyen téren az emberek, többet járnak szórakozóhelyekre oldottabb a hangulat, jobban mer nyitni az ember. Persze valakinek a suliban is sikerül, de ott valamivel nehezebb, oda tényleg tökösség kell, meg valamivel ki kell emelkedni a többi fiú közül.
2022. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha akartam volna se úszom meg. Teszem hozzá, mi még nem otthon ültünk és vártuk a csodát, mint manapság. Ha jársz közösségbe, szerintem alakulnak ezek a dolgok elég hamar.
2022. jan. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
1100 fős iskolában 4 lány járt. Olyan távoli elméleti lehetőség volt, hogy még csak nem is nagyon beszéltünk róla.
2022. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
31 éves szűz vagyok, nekem sok lehetőségem lett volna középsuliban, de nem éltem vele. Adottságom, külsőm és természetem szimpatikus volt sok csajszinak, de nem voltam elég tökös, pedig egyértelmű, szinte szó szerinti jeleket küldtek sokan. És ahogy most olvasom ezeket a válaszokat, legszívesebben felvágnám az ereimet. Na jó, mégsem, mert ismerem magam, ha visszamehetnék az időben, a 2006 - 2010 -es évekbe, akkor sem csinálnám máshogy, szóval...De hogy miért nem, az már egy másik dolog.
2022. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26

Mikropéniszed van. Értjük.

2022. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27

15 centis nem tudom mióta mikropénisz, de ezt te is tudod, hogy nem minden ezen múlik. Ha már egy anoním oldalon megosztom magamról, hogy szűz vagyok, akkor simán leírhatnám azt is, ha mikropéniszem lenne. Egyáltalán nem erről van szó, sőt előre leírom, hogy meleg se vagyok. De van az a mondás, hogy mindenki magából indul ki. Remélem neked nem mikro (látod bennem van ennyi jófejség), csak szimplán kötekedni szeretsz.

2022. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nézd. 30 évesen Szűznek lenni nem teljesen normális. Doki azért befigyelhetne már.
2022. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Csók volt két csajjal is, de szexig nem jutottam el, én elég hendikeppes vagyok. Prostizni szoktam.
2022. márc. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!