Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csillapíthatatlanul vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillapíthatatlanul vágyom arra, hogy egykori középiskolás osztályfőnökömmel szexeljek. Mit tegyek? (19/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már lassan öt éve, még a középiskolai beiratkozás napja óta meg szeretném dugni az egykori osztályfőnökömet, mert ő egy nagyon csinos MILF. Igaz, köztünk 31 év a korkülönbség (ezért ki lehet számolni, hogy hány éves), de tartja a formáját.


Ráadásul ő volt a kedvenc tanárom, szóval a vele való szex az mélységes hálámból történne meg.


Azt mondja, hogy annak ellenére, hogy most már egyetemista vagyok, ha bármikor szeretnék vele beszélgetni, akkor ő elérhető, de ebből a látogatóból szexuális közösülést szeretnék faragni.


Mit csináljak, hogy ezt az öt éve tervezett pillanatot ne szúrjam el és hálám jeléül végül megtöltsem a nuniját az ondómmal, pont úgy, ahogy öt évvel ezelőtt megterveztem?



#szex #szex tanárral #szex osztályfőnökkel #szex egykori tanárokkal #hálaszex
2021. aug. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezz rá nála.
2021. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem a volt tanárod lenne, hanem egy korodbéli csaj akkor hogy kezdenél hozzá? Na itt is pont ugyanezt kell tenned. Kommunikálsz vele és összehozol vele személyes talikat ahol "rámozdulsz" ha van fogadókészség (értelemszerűen fokozatosan és nem ész nélkül berúgva az ajtót). Ha nem akar veled dugni akkor meg tótágast is állhatsz nem fog.
2021. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Majd írj ha sikerült
2021. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, #3: Megtettem az első lépést és beszéltem vele. Majd a szemeszter kezdése után ad egy időpontot is. 😌
2021. aug. 25. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mesélj majd :)
2021. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam :D Csak köztünk 9 év volt. Úgy feltölteném, hogy sírva könyörögne a következőért. Nemrég találkoztunk. Úgy érzem lesz valami^^ Majd írj, hogy mi volt.
2021. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mesélj. Sikerült megdugnod?
2022. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!