Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a fiúk többségéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a fiúk többségének nem volt lehetősége középiskolás korában szexelnie?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 21:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség lett volna, csak hihetetlen balfék voltam, minden adódó alkalmat elbaltáztam.
2022. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, pontosabban az igaz amit fent írtak - lehetőség lett volna, de balf.sz voltam. Szerencsére ez kinőhető tulajdonság 😂
2022. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Én kb. biztosan tudom, hogy nálunk az osztályban csak 2 fiú volt, aki érettségiig már nem volt szűz. Nekem is lett volna lehetőságem, de éretlen voltam, illetve nem voltam szerelmes abba a lányba, aki kinézett magának.
2022. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sokan vannak abban a tévhitben, hogy gimis korukban már szinte minden fiú elveszíti a szüzességét, a valóságban azonban inkább a lányokra igaz ez, legalábbis nálunk azt figyeltem meg, hogy a lányoknak ilyen 16-17-18 évesen náluk 2-3-4 évvel idős barátjuk volt, akik már nem voltak középsulisok, és ők elvesztették a szüzességüket. A lányok szerintem ilyen téren hamarabb érnek, mint a fiúk.

Fiúk közül középsulis korban tényleg inkább csak a menőbbek veszítik el, akik vagy nagyon jóképüek, vagy nagyon nagy arcok, rettentő bátor badboy kategóriák. Igaz, hogy szinte mindenki azt hazudja közülük, hogy volt már csajjal, de valójában ez csak a társadalmi nyomásra mondják, hogy ne cikizzék őket a többiek, hogy még szüzek, mert ez szokott menni. Valójában, ha visszagondolok, nálunk is olyanok kamuzták, hogy voltak nővel, akik akkoriban köszönni se nagyon mertek csajoknak, meg nem is dumáltak velük sosem.

2022. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Fiú iskolába jártam, kb 30 fiúra jutott 2 lány, azok is bűn rondák voltak, de királynőnek képzelték magukat, a nagy számok törvénye miatt. Aki nem ismerkedett iskolán kívül, és nem hajtott, az pina nélkül maradt. Itt tanultam meg nagyon nehezen azt, hogy a szexhez rengeteget kell dolgozni.
2022. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%

Én olyan suliba jártam ahol 98% fiú volt, és mivel informatika szak volt az összes egy stréber g*ci volt kb. Sztem kb én voltam az egyetlen aki 9.-be már nem volt szűz (8.-ba vesztettem el asszem). Sztem a 90%-uk a mai napig szűz. De amugy ez sztem azért van, mert pl a 9-es csajok már a 11-12.-esekért vannak oda és velük b*szatják magukat vagy fogalmam sincs. Szerencsére nem volt ilyen problémám soha, 15 évesen 19 éves csajt keféltem.

19/F

2022. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%
Igaz.
2022. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztalyunkba 20 fiu volt , erettsegi banketten valaki felhozta hogy hivjuk vegig a csajokat akiket megdugtunk .ott derult ki hogy joparan kamuztak .
2022. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Egykori gimis osztályomban 10 fiú osztálytársam volt, ebből 3 srácnak jutott ki a pinából(egyikük filmsztárosan jóképű, a másik fehérneműmodell testű, a harmadik nagyfaszú félc.gány volt) ) 18 éves koráig, a többieknek még egy csók sem jött össze.
2022. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én fiú suliba jártam kb a 90 %uk szűz volt inkább a csajok idősebb pasikkal szexeltek már akkor is
2022. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!