Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan telt nő, aki el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan telt nő, aki el tudja engedni magát szex közben?

Figyelt kérdés

Az ilyen 90+-osokra gondolok.

Vagy mind önbizalomhiányosak?



2022. jan. 7. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne? Tegnap asszonyom olyat élvezet hogy comb középig tiszta nedves lett.
2022. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a teltebb nők nagyobb matracművészek, mint a véznák.
2022. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mintha rólam írtad volna a választ kedves első. :)

Én személy szerint már el tudom engedni magam. Eleinte volt vele gond, de több év után már nincs.

2022. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Már így 40 körül megszoktam az alkatom, nincsenek gátlásaim.
2022. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező egy média általi agymosott.
2022. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem 107 kg

Ezen a héten már háromszor "elengedte" magát, és most jön a hétvége ♥️

2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ritka az ilyen, a többségnek komoly probélmái vannak a testével, amik zavarják és teljesen nem tudnak elengedni. Egyik barátnőm, 50 éves nő, idén tudta elöször elfogani magát szex közben. Azt meslélte olyat élvezet, mint még soha (igen, eddig is volt orgazmusa, de vannak ennek is szintjei).
2022. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Több kifejezetten kövér/150 kg+/ partnerem volt már. Először mindegyik gátlásos volt a teste miatt.Amikor érezték,hogy imádom a testüket,akkor felengedtek,ellazultak.Az a lényeg szerintem,hogy érezze a túlsúlyos nő,hogy vonzónak tartod,imádod a testét.

Amúgy a kövér nők nagyon odaadóak az ágyban. Nekem csak ők jönnek be.

2022. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Rendszeresen húsos lányokat keresek szexpartnernek, mert nagyon élvezik a szexet. Főleg, mikor kinyalom mint parasztgyerek a lecsós tálat. Elsőre az ámulat az arcukon valami csoda. Ha többedszerre is megteszed vele, akkor jobban ellazul és mégjobban élvezi a dolgot. Volt egy 120 kilós arányosan telt jó nagy csöcsű csaj, aki bő másfél évig csalta velem a férjét. A negyedik randitól engedte el magát igazán. Volt hogy 25 percig nagyltam ami alatt 4 nagyon intenzív orgazmusa volt (majd két percig remegett). Hasonló tapasztalatom volt egy 17 éves kis húsgombóccal ... az a hatodik randin mindent engedett, az análtól kezdve egészen addig hogy arra kért pisiljek belé. Ha sikerül velük legyőzetni az önértékeli problémát, ha sikerül velük elhitetni, hogy igenis van akinek az Ő testalkatuk jön be, eszméletlen nagyot tudnak alakítani.

Félreértések elkerülése végett; a vékony nők közt is van értékeli problémás és köztük is van aki nagyon tudja élvezni a dolgot. De én speciel a formásan telt husikat imádom!

2022. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es leirta a tutit, mi a kulcs hozzánk :)

Nincs mit hozzáfűzzek ;)

2022. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!