Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vigyázz mit kívánsz? BDSM-en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázz mit kívánsz? BDSM-en belül volt már hogy olyat kértetek amit aztán megbántatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is volt olyan, ami fantáziában király volt, viszont élőben fájdalmat okozott, vagy nem jött be, egészen odáig, hogy meg kellett szakítanunk a szexet és a hangulatot megölte (játékok, kiegészítők, amik papíron és filmekben izgalmasak voltak, élőben nem)


Ez a baj a szex fantáziákkal, néha napokig csiszolom a fejemben, hogy hogyan legyen tökéletes a következő együttlét és amikor oda kerül a sor, akkor sehogy sem működik, nem izgalmas nekem se, páromnak sem, szóval imprózni kell és változtatni.


Annyi a pozitív, hogy mi viszonylag felfedezők vagyunk, még akkor is kipróbálunk valamit, ami alapból nem fog meg, de ki kell próbálni, és még a negatív élményeket is elkönyveljük annak, hogy legalább kipróbáltuk.

2022. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem,amikor már kezdett félelmetes igazán fájdalmas lenni akkor megállitottam a dolgot.

A barátnőm nem,ő kirtott végig...nem kellett volna.Sokáig győzködte a dokit,hogy nem kell feljelentést tenni.


Azóta elővigyázatosabbak vagyunk.

2022. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem klasszikus domina volt, de úgy rám szorított egy zsanéros bilincset, hogy a legkisebb mozdulat is fájt. És így hagyott vagy 2 órán át. Semmi bajom a bilincseléssel, én kértem, de nem így. Ráadásul egy másik zsanéros bilinccsel odabilincselt egy radiátorhoz.
2022. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!