Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vigyázz mit kívánsz? BDSM-en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázz mit kívánsz? BDSM-en belül volt már hogy olyat kértetek amit aztán megbántatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Igen, könyörögtem az Uramnak hogy legyen nagyon kegyetlen velem... hát elég kegyetlen volt:)

Bi F

2022. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Még nem teljesült. De lehet, hogy megbánnám. Nem azért nem teljesült, mert nem lenne hozzá partnerem, hanem annyira durva.
2022. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mi az ha megkérdezhetem
2022. jan. 6. 22:28
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
56%
Inkàbb fordítva. Egy csajjal egy életre megutàltattam a dolgot.
2022. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Ugyanúgy, mint a 2#-nél:

"Még nem teljesült. De lehet, hogy megbánnám."

T*nrúgás kipróbálása egy mezítlábas nőtől, majd lábfétises domináns dolgok.

2022. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt. Talán 2-3-szor csinált velem lány ilyet, amit kértem tőle. Vannak, akikkel csak beszéltem a témáról és ők veszélyesnek találták, szerintem egyáltalán nem az. Ha nem pszichopata a másik fél, nem akar kinyírni
2022. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Értelmes és jó domináns féltől nem tudsz ilyet kérni, mert pontosan tudni, érezni fogja mikor kell megállni és meddig lehet elmenni.
2022. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 THX84 ***** válasza:
93%
Igaz nem BDSM kategória volt, de sajnos volt ilyen. Nagyon rosszul sült el.
2022. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan amit megbántam nem volt, olyan amitől nem azt kaptam amit vártam, és soha többet nem szeretném, mert egyszer elég volt, olyan volt.

Pl swinger klubbozás, 2 nő 1 pasi, a kíváncsiságon kívül semmi biszexuális érdeklődésem nincsen, 2 pasi 1 lány, sok pasi 1 lány. Itt az volt a bajom, hogy nekem 1 pasi elég. Marha jó volt amikor 2-en jártak bennem, de miután elélveztem, semlegessé vált a második, többedik.


De ezek mind, mind olyan fantáziák amikre évekig vágyakoztam. Szerencsére egy értelmes, figyelmes férfi mellett tudtam megtapasztalni őket, és semmi rossz élményem nem kapcsolódik egyikhez sem.

2022. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Csak fantázia, nem tehetek róla, de olyan igazi korbácsolásról szoktam fantáziálni. A párom sose tenne olyat, amitől komolyabban megsérülök, de amit kapok tőle, az nekem általában kevés. Nyilván nem örülnék a maradandó sérüléseknek, de annyit álmodozom róla, hogy néha úgy érzem, csak ki kéne próbálni egyszer.
2022. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!