Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen módon sikerült hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon sikerült hüvelyi orgazmust elérnetek?

Figyelt kérdés
Évekig szenvedtem azzal, hogy csak önkielégítéskor van hüvelyi orgazmusom is, pasival csak csiklós. Karácsonyra kaptam pár új játékszert, melyek segítségével végre sikerült elérni pasival is, ráadásul spriccelve, extra intenzíven. A módszer: beteszi a fenekembe a plugot, így dugja a puncim, teljesen más inger éri, mint nélküle. Majd kiveszi a plugot a fenekemből, átteszi oda a péniszét, közben elkezdem vibrátorozni magam.

2022. jan. 5. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinél más. Amúgy meg nem voltal meg jo pasival. Én altalaban kihozom a csajokbol. G pontot kell huvelyinel megtalálni.
2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nagyszerű te megtaláltad azt az egyedi utat ami neked működik. Másnak meg tök másik út fog működni. Nálad bevált, de pont annyiféle módszer van ahány ember. Van akinél már az 0-ra verné a vágyat ha plugot akarnának a hátsójába, nemhogy análba belemenjen.
2022. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért a hüvelyi orgazmus nem igazán elvárás, mert sokan nem képesek rá... nekem masztival sem megy. Behatolás + csiklóingerlés. Nem tudom miért lenne ciki mondjuk ezt a leghagyományosabb módszert használni, anál helyett.


Kommunikáció a lényeg. Én megmondtam a páromnak hogy nekem a sima aktus nem elég, megértette és utána minden oké volt.

2022. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!