Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan fiúról akinek nem volt barátnője és 25 éves?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, pár éve szexeltem már, de csak alkalmiban, neten ismertem meg. De barátnőt nem találok, élőben nincs bátorságom ismerkedni, eléggé félénk vagyok. Egyszer majdnem sikerült de azt hitte a lány nem akarok semmit azért nem közeledek, pedig ez csak a félénkségem miatt volt:(

Mit gondoltok egy ilyen srácról?

Ha tetszene akkor összejönnél vele, esetleg bátorítanád?

Köszi az értelmes válaszokat!


2022. jan. 5. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Azt gondolnám, hogy jobb messze elkerülni. Aki ennyire lehetetlen, hogy még odamenni se mer senkihez, vagy barátkozni, ismerkedni, akkor hosszú kapcsolatban is ugyanilyen töketlen lesz. Márpedig a 25 évesen lassan már családtervezésnél kéne tartani, legalább olyan szinten, hogy ha valakit találsz, és hosszabb távon működik, akkor gondolni a jövőre is. Márpedig szerinted így milyen apuka válna belőled? Gyereket nevelni nem kis feladat, kell épp elég határozottság hozzá, tehát erre teljesen alkalmatlan vagy. Szedd össze magad, mert ez a korosztály lassan már ezt is figyelembe fogja venni párválasztásnál.
2022. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem nagyon lesz kapcsolatod ha még odamenni se mersz a lányhoz.
2022. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem volt és idősebb vagyok, de szerintem jobban jártunk kérdező. Ha te is olyan vagy mint én akkor biztos. Konkrétan én nem is akarok gyereket.
2022. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Legalább megtehetünk bármit, ha komoly kapcsolatban lennél akkor nagyon nem így lenne. Látom hogy más férfiak mennyi szenvednek feleség meg gyerek miatt. Ezért örülök hogy szabad vagyok.
2022. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem volt barátnőd, az egy dolog, de ha azért, mert nem
2022. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* nem mersz odamenni kezdeményezni, az már elég negatív fényben fog feltüntetni minden lány szemében.
2022. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róla semmit. Ha annyira gyáva, hogy oda sem jön akkor észre venni sem fogja senki.
2022. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!