Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiúnak nem volt barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nem volt barátnője és 25 éves akkor valószínűleg meleg?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném. Lehet hogy csak félénk és zárkózott.
2021. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem. És nem is lúzer ahogy a sok gyk huszár írja
2021. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Vagy 120 kg, 170 cm, kopasz és térdig ér a szakálla.
2021. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

5ös csaj vagyok ne zavarjon🤣

Nekem sem volt még kapcsolatom mert szexhez nem kell kapcsolat. Azt se gondolja rólam senki hidd el hogy leszbikus lennék csak mert nem akarok egy kapcsolatban lenni 🤣 kinek hiányzik hogy megmondják mit vehet fel meg ellenőrízgessék a telefonját? Inkább egy szexkapcsolat vagy alkami mint egy nyűgös pasi a nyakamon

2021. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem biztos. Egy nő lehet akármilyen csúnya, mégis tud dugótársat találni. De pasi ha külsőre nem ok, akkor nem nagyon van lehetősége. Csak az a kva.
2021. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
7, Akkor hidd el hogy a kérdéshez kb semmi közöd. Nem látsz rá és nem érzed át nőként, mert totál más, hogy azért nincs kapcsolatod mert nem akarsz elköteleződni és úgy érzed még nem ültél rá elég faszra vagy azért mert egy lúzer vagy. 😃
2021. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*szóval tökre butaság melegnek nézni egy ilyen ffit., aki ha akarna csajt, de képtelen összehozni. Mondjuk én is így vagyok.
2021. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt csak a társadalom aggatja rá egyből, ami h*eség.
2021. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És az mennyivel jobb hogy cikizitek azzal hogy lúzer? Én csajként úgy gondolom hogy nem lúzer és nem ciki mert lehet ilyen hozzáállással van a kapcsolatokhoz mint én. Ennyit írtam. Azt meg hagyjuk hogy én hány faszra ülök mert ha nem lenne ennyi jó szingli pasi akivel jókat lehet dugni akkor nem lenne ennyi lehetőségem :D
2021. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg. Több oka lehet. Szerencsésebb esetben nem is nagyon akart barátnőt csak dug össze-vissza. A gyakoribb eset hogy nincs sikere a csajoknál - többnyire azért mert nem próbálkozik elég csajnál, vagy ha igen akkor nem megfelelően.
2021. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!