Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan fiúról akinek nem volt barátnője és 25 éves?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, pár éve szexeltem már, de csak alkalmiban, neten ismertem meg. De barátnőt nem találok, élőben nincs bátorságom ismerkedni, eléggé félénk vagyok. Egyszer majdnem sikerült de azt hitte a lány nem akarok semmit azért nem közeledek, pedig ez csak a félénkségem miatt volt:(

Mit gondoltok egy ilyen srácról?

Ha tetszene akkor összejönnél vele, esetleg bátorítanád?

Köszi az értelmes válaszokat!


2022. jan. 5. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem gondolok, de egy idő után az ember unja az ilyet. Vagy állj a sarkadra vagy neten ismerkedj. Akár itt...

26 volt a párom amikor összejöttünk. Előtte 3 hónappal volt alkalmi szexben része életében először. Nem oszt nem szoroz.

2022. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Lúzer vagy, csak ennyit gondolok.
2022. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
'Hogy nincs annyi eltökéltség, vágyakozás benne barátnö iránt, hogy tegyen is érte valamit. Akkor meg csak vergödés lenne vele mindenféle kapcsolat. Ki a francnak kell döglött béka?
2022. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy nem vagyunk egyformák
2022. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodt élete van.. nem idegeli egy buta társ..
2022. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Semmit sem gondolnak, lényegtelen hogy szűz vagy-e vagy 25 csajod volt korábban. Te nem mész oda kezdeményezni akkor majd odamegy helyetted más és azok közül választ. Egy nő sem fog odamenni hozzád, hogy hellóka de jó a frizurád ugyan ugorj már rám kérlekkérlek.
2022. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem gondolok.
2022. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem gondolok,de ne legyél félénk.
2022. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Én már 25 évesen férfinek éreztem magam, nem fiúnak. Lehet ennek is köze van a csajokkal kapcsolatos különbségeinkhez.
2022. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Legyen bátorságod..ha neten megismersz egy lanyt lesz bátorságod vele beszélni...stb?
2022. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!