Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok egy visszahuzodo pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok egy visszahuzodo pasi milyen az agyban?

Figyelt kérdés

Csak kivancsi vagyok a tapasztalatokra..


Eddig mindig a tipikus rossz fiukat fogtam ki

De most egy ideje ismerkedek egy ilyen jofiu tipusu pasival, aki kedves aranyos udvarias, visszahuzodo tipus


De sose volt dolgom ilyen pasikkal es tok fura erzes


Es felmerult bennem ez a kerdes


Pasiktol nem kerek se kommentet se uzenetet koszi



2022. jan. 4. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Egy csődör!
2022. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer volt dolgom ilyen visszahúzódó pasinak. Az ágyban is félős, nyámnyila, béna volt. Soha többet ilyet.
2022. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
*pasival
2022. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Sajna az én tapasztalatom, hogy kb egy 0. Tengericsillagként feküdt az ágyban, mindent nekem kellett csinalni
2022. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az a tapasztalatom mint a többieknek, béna volt, semmi vadság semmi szenvedély.
2022. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mkdir ***** válasza:
92%

Én nem hinném, hogy az itteni negatív válaszokkal "felvértezve" eleve előitéletelsen kellene hozzáállnod az első eggyüttléthet. Akár igazuk van akár nincs. Tudod az emberi elme nagyon ravasz, akkor is befolyásol, ha tudatosan el akarnád folytani.

Schrödinger macskája. Vagy jó lesz, vagy nem, de ezt akkor tudod meg. De nyisd ki és ne kukucskálj be, mert nem biztos hogy tényleg azt látod ami tényleg vár. A szex ezer dologtól jó vagy rosz. És főleg ahány ember, annyi féle érzés, vágy. SZÓVAL ha fontos a kapcsolat akkor NE nézd meg addig ezt a posztot és a válaszokat!

2022. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül szeretik a lányok a határozottságot a dominanciát és a jó humort.
2022. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Találkoztam olyannal is, aki az ágyban is "nyuszi" volt, és irányítani kellett. Meg olyannal is, aki az izgalom hatására "megvadult", ez utóbbi nem volt túl jó, mert mélytorok mániája volt, és azóta is csodálom, hogy nem fulladtam meg. Nem is értettem, hogy mi történt ilyenkor vele, mintha egy tök másik pasi lett volna. Szóval sosem tudni. :)
2022. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem feltetlen befolyasolnak az itteni kommentek, csak a kivancsisag hajt


En pl kedvelem ha egy pasi iranyit az agyban


Nem egy olyan pasirol van szo aki otthon ul es bezarkozik

Jofiu tipusba tartozik, de humoros kedves

Nem olyan visszahuzodo mint egy bezarkozott ember, de nem is az a rosszfiu tipus aki nagyon hajt a nokre,

Tehat kozvetlen jofej, de kevesbe beszedes (legalabbis hozzam kepest)

Kicsit szerintem megijedt tolem, de nem tudom

2022. jan. 4. 21:33
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen ezert is voltam kivancsi mert hallottam ilyet is meg olyat is,

Csak kivancsi voltam mik lesznek a valaszok de pont ezeket hallottam hogy vagy az a fajta aki semmit nem csinal, vagy az aki megvadul

2022. jan. 4. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!