Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és lányok. Szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Szexeltetek már olyan pasival, akinek tényleg kicsi volt a farka?

Figyelt kérdés
10 cm alatt! Milyen élmény volt?

2022. jan. 4. 09:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%

Vacsorára is meg lehet enni 2 parizeres kenyeret, inni egy nagy pohár csapvizet és elmúlasztja az éhséget. De milyen más végigenni egy sajtkrémlevesből, steakből és tortából álló menűsort finom borral és pezsgővel kísérve .


Nah, ugyanilyen pici ujj és a minőségi szex egy vonzó, 20 centi méretű pasival. Ég és föld. Ennyi erővel ha ujjal is el lehet menni, nem is kéne szexelni. Vagy egy másik nő megujjazna azt csá. De ahogy ezek nem mindegy, az se mindegy hogy 10 centi vagy 20 centi.

2022. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
39%
30! Fogadjunk kisfarkú pasi vagy!
2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
67%

Meg "ügyesen használni" egy 50 éves, fogatlan , elhízott alkoholista is tudhatja a kis farkát, mégis jobb egy ápolt és jóképű 25 évessel a szex. Pedig a "farok használási technika" lehet szín ugyanaz. De melyikkel lesz jobb tőbb nőnek?


Ugyanilyen a nagyfarok, kisfarok esete is.

2022. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert amikor kiderült, hogy a pasinak ilyesmi körül van, akkor megoldottam másképp. Konkrétan előjáték közben gyorsan kivertem neki, mielőtt tiltakozhatott volna, úgyhogy másra már nem kerülhetett sor.
2022. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

30


Teljesen mindegy, hogy mi vagyok, a tények nem változnak.


Egyébként meg láthatóan igazam van, továbbra is a pöcsötöket méregetitek, aztán az ágyban meg 5 perc után vége a mulatságnak, és alszotok is.

2022. jan. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
35! Nézd a valóságban csak egyféleképpen lehet használni, mert ok útvonal nincsen! 🤣🤣🤣 vagy te tudsz másik utat is a hüvelybe? Csupa fül meg szem vagyok itt szerintem mindenki mással együtt! 😁😂
2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Látom még értetlen is vagy, egy IQ, teszten nem menne a 3 számjegy sem, igaz?
2022. jan. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36! Hallod tudod mit, ha ettől vagy boldog én vállalok mindent, még a Kennedy gyilkosságot is elviszem, szóval akkor biztos hülye is vagyok! 😂 De mond már meg nekem, hogy hányféleképpen lehet bedugni egy csőbe egy másikat! Mert a hüvely meg a pénisz pont ennyi, szóval ez olyan, hogy csavart is csak egyféleképpen lehet becsavarni, ahhoz nem kell tudni "használni"!
2022. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ha neked annyi a szex fiam, hogy bedugod, azt jónapot, akkor neked annyi. Nálad vannak igényesebb emberek is
2022. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39! Képzeld én ki isszoktam húzni! 🤣🤣🤣 de azt mond már meg, hogy egy rugalmas csövet hogy a francban lehet még használni?
2022. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!