Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és lányok. Szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Szexeltetek már olyan pasival, akinek tényleg kicsi volt a farka?

Figyelt kérdés
10 cm alatt! Milyen élmény volt?

2022. jan. 4. 09:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer volt egy srác, kb mint a mutató ujjam, akkora volt neki, elég kicsi kezem van😅

Szval nagyon vékony volt és kicsi, és fel sem állt neki. Igazából annyira kínos volt, hogy majdnem nevettem, de gondoltam illedelmes leszek, és megpróbàltam felállítani.Ki kellett volna dobni a francba, mert később kiderült hogy nagyon kis gonosz személyisége van, megérdemelte volna. Életem egyik legkínosabb élménye.

2022. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
13%
suvaggyatok meg kis péniszt fikázók
2022. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
25%
#11 nem Zolinak hívták?
2022. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
25%
11 vagyok, nem, nem zoli volt😅
2022. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%
10 centi alatt neki se állnék, egyszerűen felesleges. Nem kell extrém nagy, de azért legyen egy 15 centi.
2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
63%
Pasi vagyok szóval ne írj privit. Az egyik haveromnak kb. virsli méretű, vastagságú (többesben láttam). Most két gyerekes boldog családapa. Biztos volt olyan nő az életében amelyiknek kevés volt, de ettől folyamatosan bombázó női voltak, s volt olyan exe akivel évekig összejártak még csak dugni. Se nem milliomos, se nem Adonisz a haverom, viszont van kisugárzása, stílusa, s valamit biztos tud varázsolni azzal amije van.
2022. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pedig 20 centi körül van de nem nagyon akarják a csajok, max tetszik nekik, felizgatja őket :)
2022. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%
16! Virsliből is van 17 centis.
2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
82%
#18 hát ez nem akkora volt, de nem kezdtem el leméricskélni a haver brokiját, ránézésre volt 10-12 körüli, de valahogy nem arra koncentráltam hanem a csajra akit izé... szeretgettünk 😅
2022. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert látványra se izgat fel, meg nem is érzel semmit. Ráadásul a kisfarkú pasik általában nagyképű barmok, akik azt hiszik hogy a kis farkuk feljigosítja őket a hímsoviniszta szövegekbe. Picinyeim, ha a nők olyan rosszak dugjátok egymás popsijába a pirinyó gilisztátokat.
2022. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!