Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem így is hozzám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így is hozzám illő partnert találni? /F

Figyelt kérdés

Nincsen baj a kinézetemmel, meg extrém vágyaim sincsenek. Annyi a “probléma”, hogy szexben inkább az alárendelt irányba húzódok.


És itt sem kell szélsőséges dolgokra gondolni, egyszerűen pl orálisan is jobban szeretek adni mint kapni, szeretek a csaj kedvébe járni szex közben és kicsit szeretem érezni, hogy birtokol engem a csaj és megmondja mit csináljak.


Egy csajjal egyszer beszéltem, elmondtam neki ezeket és mondta, hogy nincs ezekkel baj, csak sajnos ő is sub, így nem igazán tudnánk kiegészíteni egymást.


De egyébként nem vagyok teljes mértékben sub, kb 20-30% domináns hajlam is van bennem, tehát szívesen kipróbálnám szub csajjal is, de tudom magamról, hogy hosszú távon ez nekem sem lenne jó, mert tényleg igénylem azért, hogy legalább néha felettem is domináljanak.


Szerintetek van esélyem ilyen partnert találni? Nem is olyanra gondolok aki az esetek 100%ban domináns akarna lenni, meg tudom érteni, ha másra is vágyik, csak az lenne a lényeg, hogy néha kiélhetném ezt vele és neki sem lenne ellenére. Ha 5 ből egy szexben alárendelt lehetnék, már azzal is elégedett lennék, de persze, ha többször, az sem baj, ez a partner igényein is múlik.



2022. jan. 3. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed
2022. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összejöhet, így ismerkedj.
2022. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő örülne ennek. Imádják, amikor kényeztetik őket; tetőtől talpig végigmasszírozzák, simogatják, csókolják. A csomagoláson kell változtass: ne beszélj velük sub és dom szerepekről. Egyszerűen mond meg neki, hogy ha olyat teszel, ami tetszik, akkor jelezze, illetve nyugodtan kérjen, irányítson közben.
2022. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!