Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen perveziókat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen perveziókat szerettek és mik azok ami kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerepjátékokat szeretem nagyon, jól feltudják pezsdíteni a hangulatot. Most, hogy ez mennyire számít perverziónak...
2021. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen szerepjátékra gondoltál?
2021. dec. 31. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem adni az orált, meg ha jól megdugnak, olyan durván. Szeretem ha szorongatnak vagy csapkodják közben a seggem, szeretem ha a páromnak van valamilyen alul nem felsorolt fétise, és amikor megkérdezi nálam rendben van-e akkor nem válaszolok nyíltan azonnal, csak húzom az agyát, hogy ne bírjon magával.

Semmi sem jöhet szóba ami széklettel vagy több személlyel, vagy megfigyeléssel kapcsolatos (valaki néz, vagy visszanézheti később). Állatokkal, gyerekekkel, családdal kapcsolatos aberrációk is kizárva.

Tabu minden ami nagy valószínűséggel komoly fizikai sérüléssel jár, vagy ahol agresszívnak kell lennem, vagy ami direkt arra megy rá hogy negatív érzéseket keltsen bennem (szándékosan fájdalmat okoz, megaláz, stb.).

Nem kérek privátot.

2021. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
#3 PERVERZIÓK volt a kérdés, nem egy átlag kedd este.. :D
2021. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém -barátnőm- elég perverz, én meg nem. Ő szerintem mindent vállalna, erre szoktam mondani viccesen, hogy az ő legdurvább perverziója, hogy velem van együtt! :DDDD
2021. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Kinek mi számít perverznek, ugye. Azért ez is elég szubjektív, épp ezért elég tágan értelmeztem a kérdésedet. Mondjuk a romantikázást vagy az alapvető dolgokat (például sokféle és változatos pózok) nem vettem ide.


Amit szeretek:

- szerepjátékok, amik során különböző szituációkat találunk ki és éljük meg (például egyikünk egy istenség, a másik pedig a hívő, aki szeretne a kedvében járni és "áldozatot" bemutatni)

- hármas (nagyon ritkán)

- négyes/párcsere (eddig egyszer volt, nem tudom, benne lennék-e még egyszer, de ha olyan a pár, akkor szerintem igen)

- dominancia harc (mindkét felállásban) bizonyos kereteken belül

- különböző szexjátékok (szemfedő, bilincs és hasonlók)

- különböző szextársasok

- kikötözés


Ami ki van zárva:

- fájdalom okozás (itt nem egy elfenekelésre gondolok, hanem mondjuk fojtogatásra)

- fájdalom elszenvedése (lásd előző kiegészítése)

- különböző fétisruhák (nyilván nem egy szexi fehérneműre gondolok, hanem mondjuk egész testes latex ruhában)

- bármi, ami ürülékkel és pisivel kapcsolatos

- bármi, ami állattal kapcsolatos

- bármi, ami gyerekkel vagy családdal kapcsolatos (nálam már a "daddy"-zés is sok lenne)

- cuckold

- hogy megalázzanak (a szerepjátékokon belül néha minimálisan előfordul, de az, hogy az legyen a cél, hogy megalázzanak szóba se jöhet)

- hogy én alázzak meg mást (egyszerűen rossz érzéssel töltene el


Biztos van még ami most nem jutott eszembe akár pozitív, akár negatív oldalon, de szerintem ennyi elég is.

(Nem kérek privátot.)

2021. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Valójában a perverzió relatív fogalom. Mindenkinek az perverz, ami már neki nem férne bele.
2021. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!