Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok,kavarnátok politikuss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok,kavarnátok politikussal vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja összejárok egy ismertebb politikus hölggyel,nem mondtuk ki konkrétan hogy járunk,inkább ez kaland egyenlőre,fiatalok vagyunk és szinglik így azt gondoljuk miért ne,én csak örülök neki mert nagyon szép,jó csaj és belsőleg is pozitívan csalódtam benne,plusz a szexet is eléggé szereti ami plusz jó pont nála,viszont akik tudnak rólunk eddig inkább lebeszélni akarnak róla,de nem értem miért baj nekik ha jól érezzük magunkat egymással?
2021. dec. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiket rendesen megdugnék
2021. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyeznek a nézeteink nagy vonalakban, miért ne?
2021. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én nem. Még akkor se, ha a nézeteink egyeznek. Nem szeretném magam a médiában látni. Persze mindenki más, ha téged nem zavar, csináljátok. N
2021. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én oda meg vissza vagyok Varga Juditért, ha lehetne köztünk bármi is, még el is válnék! 35/F
2021. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyen fideszes, az a fő lényeg.
2021. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es,ez jo volt..Sz.Alexandrát sem bánnám.
2021. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Varga Judoka nekem is bejön.
2021. dec. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jobbikos Potocskáné Kőrösi Anitát rendesen elvinném pár körre hmm...:p
2022. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!