Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeexben és kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeexben és kapcsolatban tapasztalatlan fiúval nem szívesen jönnek össze a lányok?

Figyelt kérdés
Most van egy lány akinek lehet hogy tetszem de ő már tapsztalt mindenben. Lehet nála esélyem kezdőként?
2021. dec. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én szívesen összejönnék.
2021. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen.

Egy férfi mindig csakis kizárólag ideig óráig tapasztalatlan.

De egy nő ha tapasztalatlan és ne adja isten az is akar maradni....ott már semmi sem segíthet.

A férfi a szexhez mindig objektíven, lojálisan, több szemszögből való rálatással tekint. Nem úgy mint egy nő...

2021. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha már 25 múltál, akkor ne kösd az orrára. rá kérdezni ugysem fog
2021. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46 éves vagyok és ezt imádom a legjobban, megmutatni mit hogyan, magabiztosságot adni nekik... Egyszerűen élvezetes
2021. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs az arcodra írva. Emellé az exes téma kerülve volt, nem azzal nyitottunk, hogy mit csináltál az elmúlt években, hanem más témáink voltak, így mondhatni sosem derült ki.
2021. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es én téged beválalnálak
2021. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!