Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nyitott kapcsolatban volt/van? Milyen tapasztalatok volt? Megállapodás a párotokkal pl., hogy idegennel csak gumiban vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ebben nem kellene megállapodni, teljesen alap dolognak kellene lennie, hogy idegennel csak gumiban, akkor is ha szingli vagy. Elég szomorú, hogy ehhez megállapodás kell.
2021. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Voltam, kb 6percig 😅
2021. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Nekem voltak kapcsolataim bőven, de általában nem egyéjszakásak. A gumi csak nagyon ritkán jött képbe! Sokszor volt 4-5 barátnőm is, de soha nem kaptam el semmit! De igyekeztem nem mindenki által megkaphatókat találni! (De garancia nincs!)
2021. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég sokféle nyitott kapcsolat van, a "nemtudomnemfáj" típusútól, a részletes játékszabályok előre lefektetésén át a közös swingerezésig, párcseréig. Így mindenkinél mások a szabályok. Ami az esetek többségében tabu: érzelmek belevitele, túlzott kötődés, vonzódás, "játszmázás" a másik háta mögött. Az óvszer, szájba, orál stb. már részletkérdés amit a felek közösen beszélnek meg.
2021. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!