Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szákotokra zavaró ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szákotokra zavaró ha a lány nem szop és nem is fogja meg kézzel sem? Csak szétteszi a lábát hanyattfekszik és kész.

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, barátnőm ilyen és rohadt frusztráló és unalmas.
2021. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel eleve nem kezdek :D mégis az ilyen hápogna ha csak kinyujtom a nyelvem és odateszem 🤔
2021. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 akk minek a barátnőd?
2021. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
3# Próbálok türelmes lenni és szépen lassan javítani a helyzeten, mellesleg ez csak egy aspektusa egy kapcsolatnak, a többi dolog rendben van.
2021. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennél nekem már csak egy szomorúbb volt, aki nem hagyta hogy nyaljam. Igazából nem is hagyta hogy megnézzem a punciját, csak távolról.
2021. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Lányként válaszolok, nálam akkor volt így mikor a párom nem tartotta magát higiénikusan ott lent. Szerintem egy felnőtt embernek nem nekem kellett volna mondanom. Nyilván ettől még nem szakítottam vele, mert érzelmi szinten szerelmes voltam, de sajnáltam hogy többet nem tudtam csinálni vele, de egyszerűen undorodtam már az erős szagoktól, meg a pisi ízétől. Bocsánat hogy így leírom, csak egy példa arra, hogy nem mindig a nő miatt van ez. De ez az én tapasztalatom.
2021. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtrosszabb fajta, egyrész idegesítő, másrész unalmas, simán impotenst csinál még a férfiből is akkora szex kedvel.
2021. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnerem sem túl aktív, persze szopni szokott, de nem viszi túlzásba. Én meg dolgozok nyelvvel, ujjal meg minden.
2021. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha análba akarja, akkor nem zavarna, összejönnék vele!
2021. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvárás nálam a szopás és a kézimunka is, mindkettőt nagyon igénylem. Volt ilyen csajom, aki csak feküdt, és kész, de ő is tudta, hogy néha le kell szopjon, vagy kiverje kézzel. Ha ez nincs, akkor az kizáró ok.
2021. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!