Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem nincsenek barátaim az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincsenek barátaim az mennyire zavaró a lányoknak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meg introvertált, kicsit magamnak való vagyok. Barátnőt ettől függetlenül szertenék.

Mennyira zavarna az ha a barátod nem jár társaságba meg nem nagyhangú?


2021. dec. 12. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha semmi élete nincs, az sokat elmond.
2021. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajnak sincs olyan sok barátja, akkor szerintem nem gond. Viszont gondolj bele, hogy ha ő szeretne eljárni a barátaival, akkor te majd otthon üldögélsz eközben? Persze lehet hogy hív majd 1-1 társaságba, de csak nem akar majd mindig vinni magával vagy lehet te se akarsz menni. Ilyenkor elég kiábrándító tud lenni, hogy mindig ott kell hagynod a másikat, mert neki soha semmi elfoglaltsága nincsen. Ő veled akarna lenni mindig. Nem lenne egyszerű szerintem. Hacsak tényleg nincs az, hogy a lány szívesen visz magával és te is szívesen mész. Mert akkor még lehet valami normális ebből. Velem is volt már így, hogy a párom vitt a társaságával erre arra és ő tényleg örült hogy megyek, nem volt neki gond. Persze néha voltak csak pasis találkozók is, amikre nem mentem. De így összességében nem volt gáz egyáltalán a helyzet.

Ha van munkád, hobbid, szoktál sportolni vagy valami ami lefoglal, talán nem annyira gáz, mert neked is van mit csinálni, mikor elmegy a párod ide oda.

2021. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa. De ha nem akarna emiatt állandóan a nyakamon lógni akkor talán elfogadnám ha amúgy minden stimmel.
2021. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló lányt keress, nem mindenki igényli a baráti társaságokat.
2021. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátrány. Ugyanis a csajok mindig menő pasikra vágynak, akik mindig tudják szórakoztatni őket, társaságokba járni, meg azt az imidzset kell kelteni, hogy mindig van valami elfoglaltságod, nem unalmas az életed.
2021. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!