Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőnek zavaró, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek zavaró, hogy a hasán-derekán lévő hurkákat simogatja a férfi?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon a gyengéim a nők "puhasága" a derék és poci tájon. Nem az extrém túlsúly vonz, de ha egy nő az átlagosnál 10-20 kilóval teltebb, a "többlethusi" a deréktájon nagyon izgató tud lenni. Bevallom, a hájhurkák simogatása és puszilgatása nekem még izgatóbb, mint mondjuk a melleké.


Sajnos az eddigi kapcsolataimban senki sem szerette, kifejezetten irritálta őket. Volt, aki kérte, hogy ne. Volt aki elviselte, de láttam, hogy frusztrálja, így nem erőltettem.


Ez nagyon általános? Vagy vannak akiknek természetes a dolog?


(Hogy egyértelmű legyen: a kérdés olyan helyzetre vonatkozik, amikor egyébként is van szexuális közeledés.)


24/F



2021. dec. 6. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A simogatás nem zavaró
2021. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan szeretem.
2021. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is szeretem ha puszilgatják.
2021. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Rajtam van kb 6-7 kg felesleg, ergó van kis hurka, én pl kifejezetten utálom ha hozzáér a férjem, zavarban érzem magam, és azt érzem, hogy a hurkáimat simogatja, felmérve hogy mennyi a felesleg.. :'D


26/N

2021. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is van pár kiló plusz, az összes csípő-fenék-comb tájékon. Az én párom is szereti megmarkolni, játszani vele. Miért zavarna? Nekem jólesik az érintése, neki meg tetszik a látvány meg az érzés.
2021. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Normál testalkatú barátnőm akit zavart hogy nem vékony, őt zavarta, de vékony barátnőimet nem szóval van összefüggés szerintem
2021. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem ugyan nincsenek hurkáim, mivel saccperkábé 29 éve sportolok, de hülyét kapok attól ha egy pasi a hasfalamat “bögyörészi”
2021. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten megnyugtatna, hogy elfogadja az alakomat, sőt még tetszik is neki. Imádom, ha simogatnak, kicsit markolásznak. Ha érzem, hogy szeretve vagyok és látom rajta, hogy őszintén tetszik neki, akkor naphosszat lehet engem simogatni.
2021. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as, tökéletesen eszembe juttattad a volt szerelmemet :) Mindig így volt nálunk.

Ez most nagyon jó érzés volt, köszönöm :)

2021. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Utálom, nem bírom elviselni. Nem akarom, hogy a kezével is érezze a túlsúlyt, éppen eléggé lerombol hogy látja a plusz kilókat, nem kell, hogy még érezze is.
2021. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!