Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok van olyan pasi ismerősö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok van olyan pasi ismerősötök akivel lefeküdnétek, de tabu, mert foglalt?

Figyelt kérdés
Miért izgatna az adott pasi? Külsőre tetszik? Emberileg fogott meg? Vagy pl a barátnőtök pasija és csak a tabu miatt izgatna?
2021. dec. 30. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. A baráti körben egy pár, a férfi nagyon vonzó nekem külsőre és a emberileg is, simán lefeküdnék vele, mondjuk a pertnerével is benne lennék dolgokban... Dolgozom rajta, hátha egy hármas összejön :)
2021. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen van.
2021. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy van.
2021. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, de nem azért tabu, mert foglalt. Én vagyok foglalt, és nem akarok hűtlen lenni. A vicc, hogy nem is ismerem, egyszer közeledett hozzám, és annyira erős kémia volt köztünk, amit még soha nem tapasztaltam. Ő néha próbál ilyen-olyan módon csalogatni, de kerülöm ahogy tudom, mert biztos vagyok benne, hogy ha egyszer is kettesben maradnánk, abból nagy baj lenne.
2021. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a volt testnevelő tanárom. Foglalt, ráadásul 19 évvel idősebb nálam. Csak barátság, semmi több. :) Ő sosem nézett rám olyan szemmel, viszont jól kijövünk, és ha nagy ritkán találkozunk, szoktunk beszélgetni.
2021. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van. A huszon éves kollégám. Sajnos van barátnője .

Nagyon jóképű (legalábbis nekem tetszik) és csinos, ráadásul cuki, igazi "jó fiú".

Számomra eléggé ideális pasi lenne külsőleg és a személyisége is. Sajnos tabu, mivel kolléga és amúgy is 20 évvel fiatalabb nálam. Pedig amúgy jól kijövünk. Lehet én is bejövök neki valamilyen szinten, néha van egy olyan érzésem, mert ezt valahogy megérzi az ember, de nyilván sosem fogja bevallani.

2021. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár már elmúlt az a vonzalom ami volt, de azért még most sem hagynám ki ha úgy alakulna. Egyik a személyével fogott meg, másik meg szimpla szexuális vonzalom.
2021. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!