Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki elsőre olyan lánnyal szexelt, aki járt egy másik pasival? Vagy fordítva, a lány foglaltként avatott fel egy szűz pasit?

Figyelt kérdés

Hogy esett meg az eset? Hány évesek voltatok? Hogy lehet, hogy egy tapasztalt lány pont egy szűzzel lépett félre..?

Hány évesek voltatok?



2021. szept. 14. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt nem értem. Komolyan ennyi szűz pasi van itt? Jobban lovagoltok a témán mint a nők pedig nekünk még fájdalmas is. Ennyire nem megy nektek a csajozás vagy 15 évesen is ciki szűznek lennetek?
2021. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, első, s ki tudja még mennyi. Írhatnék erről regényeket, de inkább legyen elég annyi, hogy borzalmasan eltorzultak az értékredek, köszönhető többek között a médiának. Nem egy jó irány, ami felé haladunk, én azt látom. Lányból is annál több a szűz egyébként, nem is gondolnád. A jelenlegi felfújt helyzetről nem is beszélve, ami olaj a tűzre. Az emberek nagyon elfordultak egymástól. Tisztelet a kivételnek, hála Istennek, én is megtaláltam a másik fele ez, akire érdemes volt egészen eddig várni. 23/F
2021. szept. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fele ez* felemet
2021. szept. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én 17 évesen egy 38 éves férjezett nővel veszítettem el :)
2021. szept. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátnőmmel,akivel 6 éve vagyok együtt,vele szexeltem először. Előttem már volt egy fél éves párkapcsolata.
2021. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam a lány 25 a pasija mint kiderült másik buliban volt, nála is volt házibuli de marasztalt miután a vendégek elmentek és megtörtént az eset. Mindegy hogy tapasztalt a nő vagy sokkal idősebb ha szimpatikus vagy neki akkor nem érdekli a szüzességed, sőt ha megfogta valami benned akkor nem hoz kellemetlen helyzetbe és segít csak ne add elő a nagy macsót..
2021. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan csajom(legalábbis én azt hittem hogy az:D) aki megdugatta magát velem, egy hétig volt itt, aztán semmi hír róla nézem fb-n letiltott, de ugye másik profillal simán rálátni és publikus volt hogy már kapcsolatban volt mással még mielőtt egy hétre idejött:D Csak el akarta vetetni a szüzességét gondolom. Nők...
2021. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 voltam, a lány 16, de már tapasztalt. Én nem mondtam meg, hogy szűz vagyok, ő nem is vette észre. ;-) Elsőre csak orál volt, másodjára volt közösülés is.
2021. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!