Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok, mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok, mekkora a magyar férfiak átlagos pénisz mérete? Neked mekkora?

Figyelt kérdés

Kérlek teljesen őszintén válaszolj, senkit nem érdekel ha plusz 5 cm-t behazudsz.

Találtam pár cikket a témában, de azért kíváncsi vagyok egyrészről ti mit tudtok, mekkora az átlagos hossz és átmérő.

Aki pedig tudja a méretet (hossz) kérem válasszon a szavazásnál. Ha kellő számban lesz szavazat akkor közelítőleg jó átlag jöhet ki.

Ha 10 alatt vagy 19 felett van akkor pontos értéket írd meg kommentbe, mivel több szavazási lehetőség nincs.

Köszönöm!



2021. dec. 26. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

#5-ösnek üzenem, hogy privátban válaszoltam neki képi bizonyítékkal :)

Én a #4-es voltam.

2021. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
16 cm, fityma ohne
2021. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 23centi
2022. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ennek a felmérésnek nincs sok értelme, mert nem lesz reprezentatív az eredmény. És nem feltétlenül csak azért, hogy az emberek hazudnak a méretükről. A fő probléma az az, hogy nem véletlen szerűen választunk ki embereket. Mindenki csodálkozik, hogy mennyi 20 cm feletti ember van itt gyakori kérdések-en, és ez nem biztos, hogy azért van mert hazudnak, vagy azért mert ilyen sok 20 cm feletti ember van. Az is lehet, hogy ha valakinek van mondjuk egy 30cm hosszú lomposa, akkor az nagyobb eséllyel kommentel itt mert lehet, hogy modjuk dicsekedni szeretne vele mert nincs semmi más amire büszke tudna lenni.

Másik nagy probléma, hogy nincs egységes módszer a mérésre. így lehet, hogy valaki a földtől valaki meg átlósan.

2022. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
22 cm
2022. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!