Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány generáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány generáció múlva mekkora lesz az átlagos pénisz?

Figyelt kérdés
Ma már nem kell a nőknek beérniük kis farkú férfiakkal, hanem választhatják azt, akinek nagy van és élvezik vele a szexet. Éppen ezért, akiknek nincs nagy farka, egyre kevésbé tudnak szaporodni, hiszen már megtehetik a nők, hogy nem jönnek össze olyannal, akivel nem akarnak. Ez a nőknek egyre jobb lesz, mert így egyre kevésbé járnak úgy, hogy lefeküd(né)nek egy vonzó, szimpatikus férfival, de nincs nagy farka és hiányérzetük van. A hüvelyi orgazmus is sokkal gyakoribb lesz (nem egy nőtől hallottam, hogy csak akkor volt neki, ha a partnere mérete elég nagy volt hozzá). Szerintem néhány generáció és kb 17cm lesz az átlag.

2021. dec. 26. 09:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#18 Az átlag magasság is egyre nagyobb, mégse 50cm volt az őskorban se. Ez azért mostanában indult, mert a nők már dzabadon választhatnak partnert maguknak.
2021. dec. 29. 21:01
 22/29 anonim ***** válasza:
Térdig érő.
2021. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha még akkor is lesz a Gyakori,akkor olyan fél méter. A valóságban persze mit sem változik...
2021. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

kedves kérdező, nem úgy tűnnek a beírásaid, mintha túlzottan kérdeznél, sokkalta inkább ténymegállapítasz, és várod, hogy mindenki bólogasson.


nem akarlak kiábrándítani, de hosszú, vastag farka valakinek nem véletlenül lesz, és főleg nem azért, mert "fejlődik az evolúció", hanem a férfias gének egyik kézzelfogható (haha) ismérve, a nagy farok.

s mivel ezek a férfias gének gyakorlatilag kihalófélben lettek mára, így a természet kompenzál, pl. magassággal. ezért van az, hogy lassan már az általános iskolások is 185 centire nőnek. de ez önmagában kb. akkora kvalitás, mintha ford mustangos matricát ragasztanál egy trabant szélvédőjére. szarból várat, tudod.


van még egy hasonló dolog, ami pedig a nőkből tűnt el teljesen, mégpedig a hatodik érzékük, ami pontosan arra volt jó anno, hogy ne mindig a legszerencsétlenebb impotenciákba fussanak bele.

elnézve a 21. századi nők nőiességét, biztos kézzel választanák a 2 méter magas, cingárpöcsű, zselézett hajú travit, mintsem egy markáns férfit, úgyhogy ne aggódj semmi miatt.


nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy az egész bolygó buzul el éppen, és a férfiak 90 százaléka másfél órákat ücsörög a fodrászatban, ahol a kis szakállkájukat is szögmérővel aprítják, meg még a kukijukra is kukiápolót kennek, stb.

2022. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tiszta vicc amit írtál.

🤣💦

2022. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 24-esnek milyen markáns véleménye van. :))
2022. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#20: "18 tól 30 ig, kb évente 0.5 centit"


Hogy mennyit? Nekem kb. ugyanakkora a farkam mint 18 évesen (nem tudom, nem méregetem, de nem látszik nagy különbség). Pedig ezek szerint 2,5 centivel nagyobbnak kéne lennie.


23/F

2022. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy kisebb lesz, mert nem szükséges, hogy a nőnek például annyira magasan legyen a méhe.
2022. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mekkora lesz, mert a nők szexuális igénye már most is a béka popsija alatt van, persze van azért kivétel is.

Lehet, hogy pár év múlva már a férfiakra sem lesz szükség.

A társkereső paletta 90%-a férfi, a 10 %-a nő.

Már most is iszonyatosan nagy a férfi többlet, és ezért csak a legszebb legsármosabb, legizmosabb férfiak kelnek el.

2022. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!