Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány generáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány generáció múlva mekkora lesz az átlagos pénisz?

Figyelt kérdés
Ma már nem kell a nőknek beérniük kis farkú férfiakkal, hanem választhatják azt, akinek nagy van és élvezik vele a szexet. Éppen ezért, akiknek nincs nagy farka, egyre kevésbé tudnak szaporodni, hiszen már megtehetik a nők, hogy nem jönnek össze olyannal, akivel nem akarnak. Ez a nőknek egyre jobb lesz, mert így egyre kevésbé járnak úgy, hogy lefeküd(né)nek egy vonzó, szimpatikus férfival, de nincs nagy farka és hiányérzetük van. A hüvelyi orgazmus is sokkal gyakoribb lesz (nem egy nőtől hallottam, hogy csak akkor volt neki, ha a partnere mérete elég nagy volt hozzá). Szerintem néhány generáció és kb 17cm lesz az átlag.

2021. dec. 26. 09:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként érdekes pont most olvastam, hogy a pénisz nagysága főként az anya génjeitől függ:D ezt pl én nem is gondoltam eddig

#7

2021. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha más is lesz a méret, az nem a te elméleted miatt lesz

Nekem nagy van, amit, nem tagadom, szeretek, de valahogy soha nem volt ez központi kérdés a kapcsolataimban

2021. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#12 De. Pontosan ezért lesz. "de valahogy soha nem volt ez központi kérdés a kapcsolataimban" Mert neked jó a méreted. Azzal mit kéne külön foglalkozni?
2021. dec. 26. 18:40
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem a farkad mérete miatt fog szeretni, vagy nem szeretni téged egy lány, emiatt farkomérettől függetlenül lesz gyereke mindenkinek, aki kapcsolatban van. Így evolúciós szempontból nem szempont ez és így nem is fog nőni a generáciávltásokkal.
2021. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy jó 20-30 év múlva a 25 cm lesz a teljesen természetes.

Fejlődik a világ mindenben.

Nézzétek meg, hogy pl hogy néztek ki a nők a 60 as években, és hogy néznek ki most. Óriási a változás.

2021. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: Biológia egyes! :D
2021. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 youngboy26 ***** válasza:
30%

Azt megkell mondanom, hogy a mostani generáció, többségüknek kb. 17-19 cm farokkal rendelkeznek, hogy valahogy nagyobb farkuk van.


31F/Bp/bi/uni

2021. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
De szerinted ez egy létező folyamat? Mármint a generációk és évek múlva egyre nagyobb a pénisz? Akkor az őskorba kezdték 5cm áltlaggal? Utánna meg 2500 ba már fél m pénisze lessz az embernek vagy hogy? Amúgy nekem 17 ha már itt tartunk szóval elértem a jelenkor méretét?! :D
2021. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom kitől öröklik a fiúk a pénisz méretet, de igaza van a kérdezőnek abban,hogy a mai 16-25 éves korosztálynak szerintem is nagyobb az átlag méretük. Persze volt és van kirívó eset, de nagyon sokat vagyok fürdőben, és azt látom, hogy a tini korosztálynak átlagban nagyobb van, mint annak idején, 50 évvel ezelőtt. (Én nem panaszkodom, mert 18 volt, most 17 kb )65 évesen.
2021. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ezt én is olvastam valahol, hogy kb 30 éves korunkig növekszik. 18 tól 30 ig, kb évente 0.5 centit. Aztán 30 és 50 között megállapodik, 50 után pedig fokozatosan megy össze, de nem vészesen, csak egy darabig.

75 fölött már csak olyan 12-13 cm, és azt már meg is tartja.


Én 52 vagyok, és sajnos ezt tapasztalom is, mert a párom havonta méri.

Már kb egy centivel kisebb, mint másfél -két évvel ezelőtt.

2021. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!