Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha ismernéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha ismernétek egy szubmisszív pasit aki arra izgul fel hogy lehúzzátok pénzzel?

Figyelt kérdés
Findom felállásra gondolok. (financial domination)
2021. dec. 24. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
és nem kell tennem semmit érte?
2021. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, és örülök neki.
2021. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden héten egyszer megkérdezed?

Én örülök az ilyeneknek! Volt már szerencsém egy-kettőhöz.

Beférsz még a sorba!

2021. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát meghívhat erre-arra, egye fene.
2021. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ismerném, az nem befolyásol semmit. Ha viszont engem akarna szolgálni, az első gondolatra tetszene. De azért érzékeny téma ez... "Ingyen pénz" nincs, valamit csak kellene tenni érte. De ha én vagyok a domináns helyzetben, és véget vethetek a dolognak, ha gáz, akkor talán nincs mitől tartani.
2021. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!