Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy egy tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy tök gizda, pilincka fiú is könnyedén le tud fogni miközben dug?

Figyelt kérdés
23/l

2021. dec. 23. 08:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
igen
2021. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mert?
2021. dec. 23. 08:43
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Miért fog le?
2021. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Mert ő van felül,te alatta vagy,innentől kezdve sokkal könnyebb dolga van,akkor is ha nem tudja hogyan kell leszorítani valakit. Plusz mivel szexeltek gondolom nem próbálsz minden erőddel szabadulni...

(Amugy minek fekszel le valakivel akit aztán ilyen jelzőkkel illetsz?:D)

2021. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hát, attól még jó a szex, hogy ilyen alkat.
2021. dec. 23. 08:53
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is. Már csak amiatt, mert egy tőled vékonyabb fiú is jó eséllyel erősebb az esetek többségében. Persze akkor, ha nem edzel. Nem csak szex közben, akár bármi játéknál vagy más területen.

A másik pedig hogy kérdés mennyire akarsz szabadulni. Mert akkor az inkább már erőszak, ha nagyon... Plusz helyzeti előnyben is van a fiú, testsúlyával (ha még nem is nagy) rá tud segíteni.

Ha pedig nem tetszik valaki, miért szexelsz vele?

2021. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

1. Ökölszabály, de nem 100%, hogy egy férfi izomzata erősebb, mint a nőé.

2. Lehet, hogy olyan munkát sportot végez, amilyen nem a bicepszet stb edzi, hanem más (kevésbé látványos/belső izomzatot, amivel mégis jól ellen tud tartani neked.

2021. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Miért jó az ha lefog?
2021. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem erőszakból, csak úgymond birkózás
2021. dec. 23. 09:02
 10/35 anonim ***** válasza:
52%
láttál kínai verekedős filmeket? ott is egy csomó pálcika ember van, és még is elég erősek. én is az voltam fiatalon kőműves útépítő, és a legnehezebb fizikai munkában is jól megálltam a helyem, és ezzel a többiek is egyetértetek. külsőből nem lehet ítélni. zavar vagy, vagy csak furcsállod?
2021. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!