Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Webkamera szexnél nagyon ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webkamera szexnél nagyon ciki ha nem mindig bírom sokáig?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy mindig,néha vannak kivételek de az esetek többségében ritkán bírom a szexet sokáig és így van hogy gyorsan eldurranok barátnőmtől,persze eltudjuk húzni az időt hogy megállunk és nem végig van szex de ilyen 3-4 órákig nem szoktam bírni mint sok más párnál a pasik akik élőben kameráznak.

Ez ciki szerintetek vagy nem kellene foglalkoznom ezzel?


2021. dec. 19. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Sosem szexelnek webkamera elott
2021. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a csajodat, honnan tudjuk hogy ő órákig akart játszani vagy csak gyorsan "lezavarni" egy távmenetet? Mondjuk szerintem kb. mint élőben - ott is "illik" megvárni amíg a másik eljut a csúcsra.
2021. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most távkapcsolati webcamról, vagy másoknak mutogatós webcamről van szó?
2021. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utóbbi de azt gondoltam ez egyértelmű.
2021. dec. 19. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, másoknak nem az volt, így gondoltam, tisztázzuk :D


Azért az nem életszerű, hogy órákon keresztül ott álljon a bré, vagy hogy tantrikus hosszúságúra elnyújtsátok, főleg ilyen körülmények között.

Szóval szerintem élvezz, mikor élvezed, aztán max csináltok még pár kört!

2021. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!