Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok ti hol szeditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok ti hol szeditek fel a domotokat? Egy kezdő 19/L

Figyelt kérdés
Férfiak nem kérek privátot!

2021. dec. 19. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült itt is találni.
2021. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez a legjobb hely, hogy a rendhagyó dolgokra találjon valaki partnert. Nekem inkább az a bajom, hogy vidékiként a közelemből nincs soha senki :D


Amúgy rám illene az ideál, de csak 85 kg vagyok :) 35/f

2021. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi belőled a nő? Mennyi belőled a pasi?

Nem hiszem hogy aki ilyenre vágyik nő! létére az ne találjon rá pasit vagy férfit. Lehet nem ezzel a paraméterekkel de add lejjebb az írt igényedből és ha találsz magadnak akkor élvezd, ne ide irogasd ki mit szeretnél. Való életben még futva menekülnél ha ilyen férfit találnál. Volt már benne részed? Kaptál már ilyet valakitől amit írtál?

2021. dec. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%

Jelentkezem! A leírt paraméterek illenek rám! Pont olyan nőt keresek, mint te! Én is ezeket a dolgokat szeretem amit írtàl! Írj rám, ha úgy gondolod! Ismerkedjünk!

35/F Csongrád megye!

2021. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!