Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek szopatáshoz? Kezdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek szopatáshoz? Kezdő domináns lányként most fogok először férfit szopásra kényszeríteni. Még nem is találtam rá aktívat, csak tervezem. Jöhetnek ötletek.

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Írj és adok tanácsot
2021. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd számba, milyen helyed, eszközeid vannak. Van-e rács, bordásfal vagy radiátor, ahova ki tudod kötözni vagy bilincselni a megszopatott férfit. Ha előkészítesz egy szembekötőt, úgy még izgalmasabb. Jó, ha van egy lovaglópálcád, amivel intenzívebb szopásra késztetheted, ha nem csinálná elég intenzíven.
2021. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy megfelelő dildón gyakoroltasd be vele.

Közben ostorral motiváld, hogy eszébe se jusson ellenkezni.

Spermát is kóstoltathatsz vele, hogy attól se idegenkedjen.

2021. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő vagyok én is, ilyet még nem csináltam, de én ezt úgy tudom elképzelni, hogy a szub az biszex. Ha hetero, akkor lehet, hogy nem fog neki menni vagy trauma marad. (Dominánsként a te dolgod, hogy a lelkére vigyázz.) Mindenképp előre beszéljétek meg, hogy akarja-e.

Én úgy csinálnám, hogy a hajánál fogva tartanám és nyomnám rá a másik farkára. Ha szereti, közben le is lehet köpni. Akár te, akár a másik pasi is köphet. Vagy ha az is belefér, akkor közben lepisilheted. Meg is lehet kötözni közben. Ha szereti, akkor valamilyen fájdalmat is okozhatsz közben. Te ismered a saját szolgád, te tudod, hogy mit szeret.

2021. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!