Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez kényszerítés lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kényszerítés lenne?

Figyelt kérdés
Nem kérek bunkó megjegyzéseket. A barátom orális szexet akart, de én nem akartam neki megtenni. Ekkor azt mondja nekem szerelmem, ha szeretsz, akkor megteszed nekem. Tolja oda a számhoz a szerszámát, míg így teljesült a kívánsága. De ő nem kényeztetett utána viszont engem, azt mondta majd holnap. Azt mondja ez így fair, mert ő nekem sokkal tovább csinálja, és ha én meg neki kétszer, az még így is rövidebb idő nekem.
2021. szept. 12. 11:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem szeretnél magadnak bajt, akkor nagyon gyorsan hagyd el 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez zsarolás.

Neked meg pszichológus kéne, hogy kiderüljön, miért nem tudsz kilépni, mikor te is látod, hogy csak kihasznál, de nem szeret, sőt nem is kíván.

2021. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Edesf*szom ez a sok naiv, retek h*ulye lány.. Es ezt nokent mondom..

Hogy volt neked ott undorod bekapni meg neki a 2centijet?

Es miutan kijelenti, hogy o neked nem fogja csinalni, meg fos kifogasokat is kitalált, hogy miért nem, te komolyan nem dobtad ki abban a pillanatban a p*csaban? :D

Ember, egy uritozsak vagy neki, elvezd vagy koszonj el tole

2021. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%

Bírom az itteni női megmondó embereket.

Itt előadják magukat, ezt így meg úgy nem szabad, aztán otthon a hálószobában kapják az ívet, kavargatják a vasárnapi ebédet, mosnak főznek takarítanak, azt mikor a férjük elmegy otthonról, feljönnek ide, azt kiélik magukat.

Hogy előadják mekkora női szabadságharcosok.


Persze,persze!

2021. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Az. És? Vele vagy továbbra is? Igen. Akkor nincs miről beszélnünk.
2021. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
#4: Szerintem az itteni nőkhöz nem nagyon nyúlnak férfiak... :D Egy válaszolót ismerek személyesen. Nyíltan férfigyűlölő. Jó 20 éve egy férfi sem nyúlt hozzá.
2021. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

4-es vagyok.Több nővel is leveleztem innen.Sajnos nagyon sok férfigyülőlő van köztük.Van aki leírta, több regisztrációról írkál néha ha olyan a kérdés, hogy úgy tűnjön mennyi nő szidja a kérdezőt.

Egyik ilyen nő 130 kg, mondta hogy a férjével azért van még mindig, meg elnézi a megcsalásokat, mert tudná hogy a való életben a kutyának nem kéne.

2021. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
14%
Határeset, de még azért nem. Viszont minek vagy egy ilyen barommal?
2021. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

#4 Szivem, en eddig az osszes palimat beneveltem olyanra, ami nekem megfelel, nem csak jaratom a szamat itt fent.

Ferfira pedig sosem mostam, foztem, takarítottam, az az o dolga, hogy a 3 agysejtevel megoldja valahogy.

Szexben pedig mindigis en dominaltam, ahogy a kapcsolatban is, szóval sajnalom, ez se talalt be:/

Nem mindenki olyan onbecsules nelkuli kis ne bants virag mint a kerdezo:D

2021. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
# jolvan incel, ezt majd epp elhisszukXDD
2021. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!