Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez kényszerítés lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kényszerítés lenne?

Figyelt kérdés
Nem kérek bunkó megjegyzéseket. A barátom orális szexet akart, de én nem akartam neki megtenni. Ekkor azt mondja nekem szerelmem, ha szeretsz, akkor megteszed nekem. Tolja oda a számhoz a szerszámát, míg így teljesült a kívánsága. De ő nem kényeztetett utána viszont engem, azt mondta majd holnap. Azt mondja ez így fair, mert ő nekem sokkal tovább csinálja, és ha én meg neki kétszer, az még így is rövidebb idő nekem.
2021. szept. 12. 11:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Igen az. Egy önző, idióta aki nem is szeret téged de zsarolni azt tud. De gondolom ezek után nem hagytad ott úgyhogy viseld el akkor a megalázást.
2021. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

#7: Nekem eddig csak 2 nő küldött privátot itt, amiben elszidták a férfiakat és leírták, hogy mind dögöljön meg...

Érdekes amúgy, hogy megint ugrottak és nyomkodják a piros kezet.


#10: Szia! Mondanál valamit a témáról? Az incelezés alapján kicsit úgy tűnik, mintha érintett lennél. Én mondjuk, nem vagyok incel, nem tudom, hogy kinek írtad a válaszod.

2021. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13%

Jól tette ez a férfiak dolga a hálószobában.

Nehogy már egy francia baj legyen.

Minden feministának ezt kéne átélnie, azt nem vinnyognának mint a bolhás macska bagzás közben.

2021. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Undorító zsarolás, egy gyökér pöcs a barátod, de láthatóan neked ez jön be, hiszen még mindig vele vagy. Nincs ezzel semmi baj, ha neked ez tetszik.
2021. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

Hogyha úgy érzed, hogy te ennél többre tartod magad, akkor azonnali hatállyal rúgd ki a francba.

Ha neked ez még belefér, akkor maradj vele.

Én sosem lennék egy ilyen pasival. Kellene lenni mindenkiben némi egészséges önbecsülésnek. Hogyha neked belefér az, hogy tárgyként bánjanak veled, hát az már tényleg a te dolgod.

Ott helyben kipattintottam volna az ágyamból.

2021. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%

Azért az itt hencegő, kis egycentiseket is megnézném, hogy viselkednek női társaságban.

Gondolom, mint a rémült kiskutyák: fülek, farkak tövig behúzva.

Gyakorin a billentyűzet mögül mindnek orbitális nagy a pofája.

2021. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%

''Azért az itt hencegő, kis egycentiseket is megnézném, hogy viselkednek női társaságban.


Gondolom, mint a rémült kiskutyák: fülek, farkak tövig behúzva.''


Csattogna a hátsója minden feministának, másnap meg lábra sem tudnátok állni.

Csinálnátok a kávét reggelre, meg szaladnátok a boltba, hogy vegyetek péksütit a faternak.

Kilenne kormolva mindegyik.

2021. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
#17 Azalatt a másfél perc alatt, amire te kepes vagy, ez nem menne bruh
2021. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nem kéne olyan nő, aki nem xopik rendesen. Csodálom, hogy még nem rakott ki a srác.
2021. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
19%
Lehet elitélni a kérdezőt, de lássuk be, a lányoknak 5x annyi idő kell.
2021. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!