Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok ti hol szeditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok ti hol szeditek fel a domotokat? Egy kezdő 19/L

Figyelt kérdés
Férfiak nem kérek privátot!

2021. dec. 19. 19:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
#10: Oké de minek írod ezt ki ide, ha nem itt keresel partnert? Mostmár nekem ez így gyanús.. pedig azt hittem normális vagy.
2021. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#5


Kaptál privát üzenetet?

2021. dec. 19. 20:11
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Én körülbelül ezt csinálom a feleségemmel amiket leírtál és nagyon élvezi. Pofozni nem szoktam de a fenekét jól elverem. Nagyon élvezzük mindketten. Szexben nem tűrök ellenvetést ;)


8-as voltam. 30+ F

2021. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#11

Nem oszhatom meg a vágyaimat?

2021. dec. 19. 20:13
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

De megoszthatod, csak minek. Azon a társkeresőn vagy azzal az emberrel oszd meg, akit keresel. Minek ide kiírni. Mind tudjuk mit jelent a dom..

Nem kaptam egyetlen privátot se.

#5,11

2021. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Nincs azzal semmi gond ha a fiatal hölgy leírja ami izgatja a fantáziáját. Főleg ha mindezt anonim módon megteheti.
2021. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell felszedned, megtalál magától. Neked csak "láthatóvá" kell tenni magad. Pixie, ashrak stb. ÉS élő BDSM partik, szeánszok. Utána nekiállsz szűrni az irgalmatlan sok kamus, illetve műdomocska áradatát.

Ha szerencséd van akkor még ez sem kell. Aki érti a "szakmát" azzal bárhol összefuthatsz, s mindenféle dimdomnak önfényezése helyett pillanatok alatt érezni, tudni fogja magától hogy mit lehet belőled "kihozni", meddig lehet elvinni.

2021. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem keresel te senkit. Én pl. pont úgy nézek ki amit leírtál,írtam is neked,de válaszra se méltatsz.Pedig tuti bejönnék neked.
2021. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
#18 nagyon is keres, szubmisszív női hozzászólókat 😂 Tipikus privicélpont-vadász álkérdés, ne legyetek már ennyire naivak gyerekek.
2021. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%

"Külsőleg olyat keresek aki kb 180cm magas, 105-115kg de nem durván elhízott, hanem olyan picit macis, Barna szem, barna haj (rövid) borostás arc, naa ő álompasi külsőre!



Szexbe, meg alázon, pofozon, fenekeljen el, beszéljen trágárul közben, dugjon meg keményen, Sz*opason meg de durván tuszkolja a fejem közbe, persze ezeket ne csak a négy fal között csinálja! Szabadba pl. erdőbe, vízparton vagy más izgi helyen!"


Most jöttem rá, hogy dom vagyok...de már van csajom.

32f, 115 kg, 182cm magas, barna szem, barna haj :D

2021. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!